Diagnoza potrzeb - szkolenie

Diagnoza potrzeb - szkolenieWtorek i środa upłynęły nam pod znakiem diagnozy, badań potrzeb naszych użytkowników jako podstawy do budowania jeszcze lepszej oferty kulturalnej dla mieszkańców.

Za nami świetne szkolenie z Bartkiem Lisem z Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu! Pracowaliśmy w dwóch grupach: bibliotecznej i jokowskiej.
Już wkrótce ruszymy z badaniami - chcemy Was lepiej poznać, dowiedzieć się jak spędzacie wolny czas i co nasze placówki mogą zrobić lepiej, ciekawiej - żebyście nas często odwiedzali!