Biblioteka

W ramach projektu "Podróże z wyobraźnią" rozpoczęłyśmy cykl wyjazdowy. Tym razem odwiedziłyśmy dzieci ze szkół w Siedleminie i Roszkowie. »

Tradycyjnie na spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki w czerwcu gościły na stole truskawki, a oprócz nich książka Mariana Leky „Sen o okapi”. »

Prawie 2 godziny spędzone we wspaniałym towarzystwie gwiazd, celebrytów i polityków czasów PRL we wspaniałych gawędach Sławomira Kopra! »

Tajemnice Kamienicy odkrywali dziś uczniowie klasy IV i V z Akademii Dobrej Edukacji. Ekspresowo rozwiązali zadania z Escape Roomu po czym z entuzjazmem oddali się zabawie w "Kodowanie na dywanie" i odkrywanie kart regionalnego momory. »

Środowe popołudnie członkowie Klub e-Seniora spędzili w Kamienicy Kultury. Tematem spotkania były m.in. aplikacje, które możemy zainstalować na smartfonach. Programy te służą nam do odtwarzania muzyki, czyszczenia systemu, przeglądania internetu lub zarządzania kontem bankowym. Wiele aplikacji ułatwia nam codzienne życie dzięki popularnym aplikacjom: np. Zdrowe Zakupy. »

Podczas, gdy ósmoklasiści pisali egzamin z matematyki. Uczniowie klasy VI i VII Akademii Dobrej Edukacji spędzili przedpołudnie w Kamienicy Kultury. Zapoznali się z warsztatem bibliotekarskim. Były też zabawy: kodowanie, regionalne memory i mandale z nakrętek. »

Grupa Myszki z Przedszkola Marcinek w Jarocinie odwiedziła dziś Kamienicę Kultury. Okazją do spotkania był Światowy Dzień Kosmosu. »

Za nami Dzień Bibliotekarza. Z tej okazji otrzymaliśmy prezent w postaci książeczki: "Przygody Krzysia w kosmosie" przygotowanej przez dzieci z grupy Plastusie Popołudniowe z Przedszkola Marcinek w Jarocinie. »

Powrót na górę