Senior+

Dzień Matki dla seniorów w naszym JOK Jarocin. Były warsztaty modowe, spotkanie z podologiem i badanie słuchu, a także warsztaty na temat zdrowego jedzenia z panią Anną Iwicką. Seniorów odwiedziła także Burmistrzyni Jarocina Urszula Wyremblewska-Korzyniewska. »

Pamięć powinno się ćwiczyć w każdym wieku. Przyjemnym i skutecznym sposobem na to jest na pewno granie w planszówki. Do tego miłe towarzystwo, trochę adrenaliny i „dzień zrobiony”. »

W chłodnych pomieszczeniach holu JOK Jarocin nasi seniorzy spędzają upalne dni wakacji. Do ich dyspozycji są różnego rodzaju gry stolikowe i zabawy, z których chętnie korzystają! »

W JOK Jarocin Akcja Żonkile także miała miejsce. Nasi seniorzy wzięli udział w pogadance, obejrzeli filmiki z Muzeum Żydów Polskich POLIN no i oczywiście otrzymali żonkila ku pamięci bohaterów z warszawskiego getta. »

Już po raz siódmy odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne w JOK Jarocin dla seniorów - uczestników projektów gminnych, bibliotecznych i CUW w Jarocinie oraz osób samotnych. Jak co roku sala była zapełniona a na stołach znalazły się tradycyjne potrawy. »

Spotkania z władzami miasta stały się już stałym elementem funkcjonowania oferty dla seniorów. »

Tradycyjnie już z okazji Dnia Babci i Dziadka w JOK Jarocin występuję Zespół Folklorystyczny SNUTKI z Potarzycy. W tym roku występu uświetnił też koncert Karoliny Treli.
Nie zabrakło wspólnych śpiewów, tańca i słodkiego poczęstunku!
»

Kolejne urodziny programu Senior Plus w JOK Jarocin miały bardzo sentymentalny charakter. Gościem specjalnym był Andrzej Rosiewicz. »

Powrót na górę