Senior+

W chłodnych pomieszczeniach holu JOK Jarocin nasi seniorzy spędzają upalne dni wakacji. Do ich dyspozycji są różnego rodzaju gry stolikowe i zabawy, z których chętnie korzystają! »

W JOK Jarocin Akcja Żonkile także miała miejsce. Nasi seniorzy wzięli udział w pogadance, obejrzeli filmiki z Muzeum Żydów Polskich POLIN no i oczywiście otrzymali żonkila ku pamięci bohaterów z warszawskiego getta. »

Już po raz siódmy odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne w JOK Jarocin dla seniorów - uczestników projektów gminnych, bibliotecznych i CUW w Jarocinie oraz osób samotnych. Jak co roku sala była zapełniona a na stołach znalazły się tradycyjne potrawy. »

Spotkania z władzami miasta stały się już stałym elementem funkcjonowania oferty dla seniorów. »

Tradycyjnie już z okazji Dnia Babci i Dziadka w JOK Jarocin występuję Zespół Folklorystyczny SNUTKI z Potarzycy. W tym roku występu uświetnił też koncert Karoliny Treli.
Nie zabrakło wspólnych śpiewów, tańca i słodkiego poczęstunku!
»

Kolejne urodziny programu Senior Plus w JOK Jarocin miały bardzo sentymentalny charakter. Gościem specjalnym był Andrzej Rosiewicz. »

Nasi seniorzy spotkali się z przedstawicielką Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, która przybliżyła cele i zakres działania instytucji. »

Seniorzy są narażeni na różne oszustwa przez cały rok ale wakacje to najniebezpieczniejszy okres. »

Powrót na górę