Biblioteka

Mimo zamknięcia nasze biblioteki nie zostawiają naszych czytelników i śpieszą z ofertą "Książka na telefon". Co zrobić? Wystarczy zadzwonić do dowolnej naszej filii i telefonicznie ustalić listę książek oraz umówić się z bibliotekarzem na wizytę, podczas której w umówionym miejscu dokonamy wymiany książek - zachowując dystans społeczny i reżim sanitarny »

Jesteśmy już po pierwszych warsztatach literackich, podczas których z zaproszonymi pisarkami i pisarzami, dzieci tworzą utwory literackie! »

W Oddziale dla Dzieci oprócz książek o słoniach przygotowano dla czytelników i użytkowników kolorowanki, zagadki i elementy, które można zabrać do domu i wykonać słonia. »

W Oddziale dla Dzieci trwają wakacyjne zajęcia z kropką i kreską. Jak widać można się w prosty sposób nieźle bawić! »

"Raz, dwa, trzy Dinusiem jesteś Ty" taką zabawą rozpoczęto grupy zabawowe, w której każdy uczestnik zamienił się w dinozaura. »

We wtorkowe popołudnie bibliotekarki z parku odwiedziły dzieci w Lokalnym Klubie Rodzinnym w Jarocinie. Spotkanie rozpoczęto wspólnym śpiewem piosenki "Wlazł kotek na płotek", po której wysłuchano bajki "Ciekawski kotek". »

Pszczółki z Niepublicznego Przedszkola "Marcinek" w Dzień Kota odwiedziły oddział dla Dzieci. Spotkanie rozpoczęto wspólną zabawą "Uciekaj myszko do dziury", po której dzieci wysłuchały wiersza Juliana Tuwima "Kotek". »

Na grupach zabawowych królował kolor czerwony, bo za dwa dni święto chłopca i dziewczynki czyli Walentynki. Dzieci wysłuchały wiersza "Walentynki" oraz uczestniczyły w zabawie "Serduszko do kochania". »

Powrót na górę