Biblioteka

Zajęcia podczas ferii zimowych w Przedszkolu w Radlinie umiliło spotkanie z panią Izą z filii w Cielczy - dzieci rozmawiały za co kochają naszą planetę, jak należy dbać by Ziemia była czysta i zadbana, a na koniec każdy mógł wybrać się w podróż dookoła świata - palcem po globusie! »

W tym roku dzięki wsparciu z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa zakupiliśmy 2.013 książek »

W filii w Cielczy z okazji akcji Cały powiat czyta dzieciom królował wiersz o Stefku, który niczego się nie bał. »

Jeszcze trochę lata zostało więc zapraszamy po świeżutki i pachnące książki zakupione z dotacji w ramach Narodowego Programu Czytelnictwa. »

W trakcie „Podróży z wyobraźnią” dotarliśmy do przedszkolaków z oddziałów Niepublicznego Przedszkola „Tęcza” Radlinie. W głośnych czytaniach towarzyszyli nam bohaterowie książek Wojciecha Widłaka – pies Pypeć, kaczka Katastrofa, mucha Bzyk-Bzyk, oraz dziewczynka Marta i ufoludki. »

Seria „Czytam sobie”, to książeczki przyjazne dzieciom, ułatwiające naukę czytania, dostosowane poziomem do możliwości małego czytelnika. »

Kapelusz, Cukierek , drzewo i na dodatek Julek ? Co łączy te wyrazy miała okazję sprawdzić klasa III b Szkoły Podstawowej w Cielczy na lekcji w bibliotece. »

Powrót na górę