Biblioteka

Ostatnia wizyta studyjna w tym roku w ramach #BLISKO. Byliśmy w bibliotece w Gostyniu, a ekipa naszego JOKu w gostyńskim odpowiedniku GOK Hutnik. »

W ramach naszego projektu prowadzimy intensywne badania różnymi metodami i wśród bardzo urozmaiconej grupy naszych odbiorców i mieszkańców. Są wśród nich dzieciaki - ich zdanie jest dla nas bardzo ważne. Jesteśmy ciekawi co jeszcze by chcieli znaleźć dla siebie w naszych bibliotekach. »

Za nami druga z zaplanowanych wizyt studyjnych do naszych sąsiadów. W październiku pojechaliśmy do Krotoszyna. Wymiana doświadczeń i moc inspiracji z Krotoszyńskiej Biblioteki Publicznej im. Arkadego Fiedlera w Krotoszynie oraz Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury - oto z czym wróciliśmy! »

Silny zespół - silna marka! Za nami ostatnie szkolenia w ramach projektu BIBLIOTEKA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI. Wspólnie z Agatą Wittchen-Barełkowską rozmawialiśmy w 6 grupach zespołowych z trzech perspektyw: ja na zewnątrz, ja wewnątrz i ja jako ja w zespole! Było intensywnie i ciekawie! »

Wtorek i środa upłynęły nam pod znakiem diagnozy, badań potrzeb naszych użytkowników jako podstawy do budowania jeszcze lepszej oferty kulturalnej dla mieszkańców. »

Za nami pierwsze szkolenie w ramach BLISKO i naszego projektu BIBLIOTEKA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI. Dr Magdalena Cyrklaff-Gorczyca poszerzała naszą wiedzę z zakresu komunikacji z osobami niepełnosprawnymi oraz użytkownikami ze szczególnymi potrzebami. »

Nasza pierwsza wizyta w BLISKO to kierunek Pleszew! Wspaniała biblioteka w dawnym budynku dworca PKP, nawiązująca do historii miejsca. »

W tym roku dzięki wsparciu z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa zakupiliśmy 2.013 książek »

Jeszcze trochę lata zostało więc zapraszamy po świeżutki i pachnące książki zakupione z dotacji w ramach Narodowego Programu Czytelnictwa. »

Powrót na górę