Biblioteka

Tydzień Bibliotek to najlepszy czas by oficjalnie zostać czytelnikiem naszej biblioteki. Uroczyste pasowanie odbyło się w Bibliotece w Golinie. Dzieci złożyły przysięgę, że będą szanować książki a potem był czas na zabawy: labirynt i rozsypankę. »

"Moja Twoja Nasza BIBLIOTEKA" tak brzmi tegoroczne hasło Tygodnia Bibliotek. Wczoraj dużo się działo. Zaczynamy zatem od Biblioteki w Golinie, którą odwiedziły przedszkolaki. Były czytania, zabawy plastyczne i życzenia dla pani Violetty z okazji Dnia Bibliotekarza! »

Szkoła Podstawowa w Golinie z okazji Święta Książki zorganizowała akcję,która ma przyczynić się do wzrostu czytelnictwa. »

W dniu pamięci bohaterów warszawskiego getta w Bibliotece w Golinie odbyły się zajęcia dla uczniów klasy III szkoły podstawowej. »

W Bibliotece w Golinie zapachniało wiosną, bo na zewnątrz trudno ją poczuć. Jest jeszcze zimno. »

Wielkanocne czytanie i wyklejanie papierowych pisanek w Bibliotece w Golinie! Zajęcia miały charakter międzynarodowy gdyż do tej klasy uczęszczają argentyńskie dzieci! »

W Golinie uczniowie z klas drugich poznały inspirujące serie książek pomagających w nauce oraz rozwijających pasje! Na rozgrzewkę przygotowano dla nich wykreślanki i łamigłówki! »

Przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola w Golinie odwiedziły tamtejszą bibliotekę. Przyszły na urodziny Mikołaja Kopernika! »

Międzynarodowy charakter miały zajęcia w Bibliotece w Golinie w związku z obchodzonym Dniem Języka Ojczystego. Na zaproszone dzieci czekało mnóstwo językowych zabaw, łamańców i zagadek. »

Miłość można okazywać nie tylko ludziom. W Bibliotece w Golinie przygotowano zajęcia, podczas których dzieci miały okazję poznać swoje uczucia wobec książek, planety oraz kotów. »

Powrót na górę