Biblioteka

W ramach Tygodnia Bibliotek kolejna grupa przedszkolaków z Goliny bawiła się w podróżowanie w bibliotece. Tym razem dzieci z pomocą globusa udały się w podróż do Australii! »

Biblioteka - świat w jednym miejscu! tak brzmi hasło tegorocznego Tygodnia Bibliotek. O tym, że dzięki bibliotece możesz znaleźć się w każdym zakątku świata dowiedziały się dzieci z klasy II a ze szkoły w Golinie, którzy odwiedzili tamtejszą filię biblioteczną. »

Dziś bibliotekę w Golinie odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Golinie. Przedszkolaki wysłuchały opowiadania "Niedźwiadek akrobata". »

26 kwietnia bibliotekę w Golinie odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Golinie. Przedszkolaki wysłuchały bajki pt. "Kwoka co się zowie". Następnie wyklejały z kolorowego papieru kurkę i kurczaka. Na koniec zajęć dzieci otrzymały słodkości: rozpuszczalne gumy. »

W ramach ogólnopolskiej akcji Serce dla Ukrainy nasze biblioteki również "udekorowały się" na niebiesko-żółto!
В рамках загальнонаціональної акції «Серце для України» наші бібліотеки також «оформили» у синьо-жовтих тонах!
»

23 marca w filii w Golinie odbyło się kolejne pasowanie na czytelnika uczniów klasy I a. Dzieci wysłuchały pogadanki na temat poszanowania książek, poznały regulamin biblioteki, wysłuchały aforyzmów o książce i bibliotece. »

W piątek w filii w Golinie odbyło się uroczyste pasowanie na czytelników uczniów klasy I b. Pierwszoklasiści wysłuchali pogadanki na temat poszanowania książek, poznali regulamin biblioteki, wysłuchali aforyzmów o książce oraz wierszyków i zagadek o książce. »

Na dworze wiosennie toteż w bibliotece w Golinie pojawiły się klimaty wiosenne, a to za sprawą dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Golinie, które odwiedziły bibliotekę. »

Zaproszone dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Golinie wysłuchały opowiadania o najsłynniejszej kotce czyli Kici Koci. »

Powrót na górę