Biblioteka

Z okazji Dnia Bociana Białego bibliotekarka wybrała się do miejscowego przedszkola. Po uważnym wysłuchaniu książki: „Bociek i okulary” rozmawialiśmy o jej treści. »

Z okazji zbliżającego się Dnia Kosmosu bibliotekę w Witaszycach odwiedziła grupa przedszkolaków. Po wysłuchaniu bajki „Kicia Kocia w kosmosie” rozmawialiśmy o jej treści, o tym, czym jest kosmos. »

W piątek 13-go w bibliotece w Witaszycach odbyły się warsztaty „Główka pracuje – trening pamięci”. Prowadząca pani Elżbieta Pieszak w interesujący sposób opowiedziała, o tym, jak działa nasz mózg. »

Biblioteka — świat w jednym miejscu to tegoroczne hasło Tygodnia Bibliotek. Z tej okazji witaszycką bibliotekę odwiedziła klasa II b. »

W sobotę obchodziliśmy Światowy Dzień Książki i z tej okazji bibliotekę w Witaszycach odwiedziła grupa przedszkolaków.
Po uważnym wysłuchaniu bajki „Biblioteka” z serii Przygody Fenka rozmawialiśmy o jej treści.
»

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi klasa Ib odwiedziła bibliotekę w Witaszycach. Dzieci z uwagą wysłuchały bajki „Wielkanoc” M. Strzałkowskiej, następnie przybliżano tradycję i zwyczaje świąteczne. »

W ramach ogólnopolskiej akcji Serce dla Ukrainy nasze biblioteki również "udekorowały się" na niebiesko-żółto!
В рамках загальнонаціональної акції «Серце для України» наші бібліотеки також «оформили» у синьо-жовтих тонах!
»

Z okazji zbliżającego się Dnia Żaby bibliotekarka udała się do miejscowego przedszkola na zajęcia. Po wysłuchaniu książki „Uśmiech dla żabki” rozmawialiśmy o jej treści. »

W piątkowe popołudnie w bibliotece w Witaszycach gościliśmy Panów Wojciecha Talagę i Wojciecha Koterbę. Członkowie i sympatycy Stowarzyszenia na Rzecz Witaszyc oraz Klubu Dyskusyjnego wysłuchali prelekcji o najważniejszych wydarzeniach związanych z Powstaniem Wielkopolskim. »

W Dniu Kobiet postanowiłyśmy dać wyraz naszej solidarności z dzielnymi kobietami: matkami, siostrami, córkami Ukrainy, które w tym trudnym czasie wojny muszą dawać radę. »

Powrót na górę