Biblioteka

W piątkowe popołudnie w bibliotece w Witaszycach odbyło się spotkanie autorskie oraz promocja książki Kamila Sobika pt. „W drodze do wolności”. Powieści, w której fikcja literacka przeplata się z opisami autentycznych wydarzeń, a wymyśleni przez autora bohaterowie występują obok postaci historycznych. »

Z okazji Tygodnia Bibliotek bibliotekę w Witaszycach odwiedziła grupa przedszkolaków pod opieką pani Agaty Skowron.
Po uważnym wysłuchaniu bajki „Biblioteka” z serii Przygody Fenka rozmawialiśmy o jej treści.
»

Akcja Żonkile w Witaszycach odbyła się wśród czytelników. Każdy kto dziś odwiedził bibliotekę otrzymał żonkila. »

Z okazji zbliżającej się Wielkanocy bibliotekę w Witaszycach odwiedziła klasa II a, z chłopcem z Ukrainy o imieniu Andriej. »

Z okazji Dnia Żaby bibliotekarka odwiedziła w przedszkolu grupę przedszkolaków pod opieką pani Agaty Skowron. Po wysłuchaniu książki „Uśmiech dla żabki” rozmawialiśmy o jej treści. »

Z okazji zbliżającego się Dnia Dinozaura bibliotekę w Witaszycach odwiedziła grupa przedszkolaków pod opieką pani Marleny Kałużnej. »

Z okazji Dnia Kota bibliotekę w Witaszycach odwiedziła grupa przedszkolaków pod opieką pani Katarzyny Mieloszyk. Po krótkim powitaniu dzieci wysłuchały bajki: „Cztery kotki” M. Strzałkowskiej. »

Pierwszy dzień upłynął pod znakiem gier planszowych zakupionych z funduszu sołeckiego. Dobble, Gorący Ziemniak, Labirynt Harry Potter i Beczka Śmiechu to niektóre z gier, w których ćwiczyliśmy nie tylko refleks, ale także umiejętność logicznego myślenia. »

W czwartek przed feriami z okazji Dnia Australii bibliotekę w Witaszycach odwiedziła klasa I a, do której uczęszcza jeden chłopiec z Ukrainy o imieniu Nazar. Po wysłuchaniu książki pt. „Koala, który się trzymał” i rozmowie o jej treści uczniowie poznali wiele ciekawostek związanych z Australią. »

Powrót na górę