Biblioteka

W poniedziałkowe popołudnie, w filii nr 3 odbyły się warsztaty historyczne w ramach projektu "Legendoczytacze na szlaku niepodległości". Warsztaty poprowadziły panie, Ilona Kaczmarek z Muzeum Regionalnego W Jarocinie i Marta Pakulska z jarocińskiej biblioteki. »

Międzynarodowy Dzień Kropki to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie, nauczyciele, bibliotekarze, pracownicy instytucji kultury na całym świecie organizują tego dnia wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. »

Za nami pierwsze warsztaty dla pracowników bibliotek publicznych w powiecie jarocińskim - dziś poznaliśmy tajniki LOESJE czyli kreatywna praca z tekstem - efekty już wkrótce w naszych bibliotekach! »

Zakończyliśmy szkolny program czytelniczy realizowany we współpracy z naszą biblioteką, "Frazeologizmy kulturowe na co dzień". »

W piątkowe popołudnie, wyruszyliśmy na rajd z klasą VI b, wraz z wychowawcą. Trasa rajdu przebiegała śladami Niezapomnianego Krzyża, z legendy pod tym samym tytułem. »

Dziś rano do filii nr 3 przyleciały niespodziewanie... małe pszczółki z przedszkola "Bajeczka". Dzieci przyszły obejrzeć bibliotekę. »

Jutro Dzień Mamy. Z tej okazji w filii nr 3 odbyły się zajęcia z decoupage'u, dla klasy I c. »

Powrót na górę