Biblioteka

Tylko w filii nr 3, choinki pod choinkę - czyli choinki na ostatnią chwilę »

Przez cały tydzień w filii nr 3 trwały świąteczne warsztaty z decoupage'u. Warunkiem wzięcia udziału w zajęciach był zakup drewnianej deseczki przez uczestnika. »

Wyobraźcie sobie, że na spacer po Krakowie zabrał klasę I d Smok Wawelski. Na początku spotkania dzieci wysłuchały opowieści pt. "Jak to ze Smokiem Wawelski było", a potem wyruszyliśmy na wycieczkę po Krakowie. »

Czy samodzielne korzystanie z komputerowego katalogu bibliotecznego jest trudne? A co to w ogóle jest katalog i jakie informacje zawiera? Po co informacja o wymiarze książki i co oznaczają cyfry na półkach? »

W filii nr 3 odbyło się spotkanie klasy VIII b z panem Jakubem Staszakiem, autorem książki "Nie tylko latające kompanie", o udziale społeczeństwa Ziemi Jarocińskiej w powstaniu wielkopolskim i walce o granicę wschodnią Rzeczypospolitej w latach 1918 - 1921. »

W niedzielę będziemy obchodzić Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji na zajęcia biblioteczne zaprosiłam klasę I b z wychowawcą. Na początku naszego spotkania dzieci poznały jedną z wielu opowieści o niezwykłym misiu Wojtku, z książki Łukasza Wierzbickiego "Dziadek i niedźwiadek". »

16 listopada na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Tolerancji. By go uczcić, na zajęcia do naszej biblioteki - filii nr 3 zaprosiłam klasę III a z wychowawcą. »

Przez ostatnie dwa dni października uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Jarocinie dekorowali słoiczki. »

Powrót na górę