Biblioteka

Święta tuż, tuż...Z tej okazji w naszej bibliotece, w mikołajkowym tygodniu, chętni uczniowie wzięli udział w Mikołajkowych Warsztatach Bomb(k)owych. »

Jarocińska biblioteka najlepsza w Polsce i województwie wielkopolskim według rankingu bibliotek "Rzeczpospolitej" i Instytutu Książki. Wczoraj, 30 listopada, w Bibliotece Narodowej odbyła się uroczysta gala, podczas której dyrektor Agnieszka Borkiewicz odebrała obie, prestiżowe nagrody w imieniu burmistrza Jarocina Adama Pawlickiego i biblioteki. »

Z okazji Dnia Pluszowego Misia, na spotkanie połączone z głośnym czytaniem, filia nr 3 zaprosiła klasę III b z wychowawcą. »

Przez dwa dni trwały w filii nr 3 warsztaty halloweenowe. Chętne dzieci podczas przerw robiły dyniowe witraże. »

14 października 2017r. Kubuś Puchatek skończył 91 lat. Z tej okazji witaszycką bibliotekę odwiedziły dzieci z miejscowego przedszkola. Przed rozpoczęciem zajęć musiały z odkrywanego po kawałkach obrazka odgadnąć kto będzie głównym bohaterem zabaw. »

Ostatnie spotkanie, w ramach projektu "Legendoczytacze na szlaku", odbyło się w czwartek 5 października w filii nr 3 w Jarocinie. »

Pan Michał Czerniawski, prowadzący zajęcia wyjaśnił dzieciom, że historia to nie tylko źródła historyczne materialne, ale także źródła niematerialne, np. legendy. »

Powrót na górę