Biblioteka

W filii nr 3 podczas przerw odbywały się misiowe warsztaty, podczas których powstawały ekotorby z misiem oczywiście. »

Z czym albo z kim kojarzy się rzygacz? Tę zagadkę i wiele innych dotyczących naszego miasta rozwiązała pani Regina Gruchalska podczas spotkań z dziećmi w jarocińskich bibliotekach w ramach akcji Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. »

Czwartkowe zajęcia świetlicowe poświęciliśmy nie tylko na zabawy, które sprzyjają integracji grupy, ale także na problem, jakim jest dzielenie się i pomoc drugiej osobie. »

Przez trzy dni w filii nr 3 odbywało się czytanie z okazji Dnia Niepodległości. Czytaliśmy jedno z opowiadań Pawła Wakuły "Pamiętnik małego Polaka.Opowieść o powstaniu Solidarności i upadku PRL", z książki "Odzyskana Niepodległość". »

Takie piękne biało - czerwone rozetki zrobili uczniowie podczas przerw na zbliżający się 11 listopada, Dzień Niepodległości. »

By zrobić śmiesznego gniotka duszka albo dynię, wystarczyło przyjść dziś do filii nr 3. Takie oto śmieszne halloweenowe stworki dzieci tworzyły od samego rana. »

Kolejne spotkanie z dziećmi w ramach projektu "Bibliotekarze w akcji", tym razem z uczniami klasy II d, Zespołu Szkół nr 4 W Jarocinie. »

"Kolory muzyki" to hasło zajęć, w których wzięły udział dzieci z przedszkola "Promyczek". Przeprowadzono je w oparciu o szkolenie w ramach projektu "Bibliotekarze w akcji". »

Powrót na górę