Biblioteka

W bibliotece w Wilkowyi dinozaury obchodziły swoje święto. Z tej okazji zaproszono grupę 5-latków z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni na lekcję biblioteczną. Spotkanie rozpoczęło się od ciekawych informacji na temat dinozaurów. »

Filię w Wilkowyi odwiedziły dwie grupy 6-latków z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. Na początku dzieci zapoznały się z biblioteką i pracą bibliotekarza. »

Kolejne spotkanie Klubu Seniorek w bibliotece w Wilkowyi odbyło się w Dzień Bezpiecznego Internetu i to było tematem pogadanki. »

W ramach współpracy ze szkołą biblioteka w Wilkowyi zorganizowała dwa zajęcia dla dzieci z półkolonii szkolnych. Tematem były Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie, które rozpoczynają się 4 lutego i potrwają do 20 lutego. »

Święta Bożego Narodzenia już niedługo, dlatego w środę do biblioteki w Wilkowyi zostali zaproszeni uczniowie klasy V z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni. »

W Dzień Pluszowego Misia uczniowie klasy I z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi zostali uroczyście przyjęci do grona czytelników biblioteki. »

Nasza biblioteka znalazła się w gronie bibliotek, które otrzymały dofinansowanie w ramach Kierunku interwencji 1.1. Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych Priorytetu 1. Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021–2025. »

Kolejne spotkanie Klubu Seniorek w bibliotece w Wilkowyi upłynęło jak zwykle w miłej atmosferze przy kawie i słodkim poczęstunku. »

Powrót na górę