Biblioteka

Dzisiaj do biblioteki w Wilkowyi zawitał Święty Mikołaj oraz wychowawca z uczniami klasy I z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni. Odbyła się dla nich lekcja biblioteczna on-line, oczywiście mikołajkowa. »

Mimo zamknięcia nasze biblioteki nie zostawiają naszych czytelników i śpieszą z ofertą "Książka na telefon". Co zrobić? Wystarczy zadzwonić do dowolnej naszej filii i telefonicznie ustalić listę książek oraz umówić się z bibliotekarzem na wizytę, podczas której w umówionym miejscu dokonamy wymiany książek - zachowując dystans społeczny i reżim sanitarny »

Z okazji jubileuszu 75-lecia naszej biblioteki w filii w Wilkowyi na czytelników czekały zakładki i fotobudka w formie drzewa »

Dzisiaj przypada "Międzynarodowy Dzień Kawy", dlatego spotkanie Klubu Seniorek w Filii w Wilkowyi rozpoczęło się kawą i słodkim poczęstunkiem. »

Kolejne wakacyjne zajęcia dla dzieci z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni zorganizowane przez bibliotekę w Wilkowyi. W czwartek przedszkolaki poznały faunę i florę Egiptu. »

Biblioteka w Wilkowyi zorganizowała zajęcia wakacyjne dla dzieci z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. Tematem przewodnim był Egipt. »

Powrót na górę