Biblioteka

W maju spotkanie Klubu Seniorek w Filii w Wilkowyi odbyło się w Tygodniu Bibliotek. Tegoroczne hasło brzmi „Biblioteka – świat w jednym miejscu”, dlatego panie przeglądając kroniki Biblioteki zapoznały się z całą jej działalnością kulturalną. »

W Tygodniu Bibliotek w tym roku pod hasłem „Biblioteka – świat w jednym miejscu”, Filia w Wilkowyi zorganizowała wycieczkę dla uczniów klasy II z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni. »

W sobotę obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, dlatego z tej okazji do biblioteki w Wilkowyi zostali zaproszeni uczniowie klasy I z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni na lekcję biblioteczną. »

Kwietniowe spotkanie Klubu Seniorek w bibliotece w Wilkowyi upłynęło jak zwykle w miłej atmosferze przy kawie i słodkim poczęstunku. Niedługo Wielkanoc, dlatego panie na warsztatach wykonały kurczaczki z plastikowych butelek i kolorowej bibuły. Rękodzieła te będą ozdobą ich świątecznych stołów. »

Biblioteka w Wilkowyi przeprowadziła zajęcia dla uczniów klasy V z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni pod hasłem „Ortografia dla każdego”. »

W ramach ogólnopolskiej akcji Serce dla Ukrainy nasze biblioteki również "udekorowały się" na niebiesko-żółto!
В рамках загальнонаціональної акції «Серце для України» наші бібліотеки також «оформили» у синьо-жовтих тонах!
»

W Dniu Kobiet postanowiłyśmy dać wyraz naszej solidarności z dzielnymi kobietami: matkami, siostrami, córkami Ukrainy, które w tym trudnym czasie wojny muszą dawać radę. »

Kolejna lekcja biblioteczna o dinozaurach w bibliotece w Wilkowyi, tym razem dla 6-latków z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. »

Biblioteka w Wilkowyi zorganizowała głośne czytanie dla uczniów klasy V z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni. Wysłuchali oni noweli Bolesława Prusa pt. „Katarynka”, której bohaterem jest niewidoma dziewczynka. »

W bibliotece w Wilkowyi dinozaury obchodziły swoje święto. Z tej okazji zaproszono grupę 5-latków z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni na lekcję biblioteczną. Spotkanie rozpoczęło się od ciekawych informacji na temat dinozaurów. »

Powrót na górę