Biblioteka

W tym tygodniu obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka, dlatego z tej okazji do biblioteki w Wilkowyi zostały zaproszone 4-latki z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni, gdzie uczęszcza jedna dziewczynka z Ukrainy. Na początku dzieci wysłuchały książeczki o wnuczku Fenku, który zrobił piękne prezenty dla swoich babć i dziadków oraz dwóch innych opowiadań. »

W tym roku dzięki wsparciu z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa zakupiliśmy 2.013 książek »

Rok 2022 jest Rokiem Marii Konopnickiej, dlatego dzisiaj w ramach akcji Cały Powiat Czyta Dzieciom w bibliotece w Wilkowyi odbyło się głośne czytanie utworów tej pisarki. »

Na wtorkowym spotkaniu Klubu Seniorek w bibliotece w Wilkowyi panie przy kawie i słodkim poczęstunku rozmawiały o książkach, które ich zdaniem warto przeczytać. »

15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki, dlatego z tej okazji do biblioteki w Wilkowyi zostały zaproszone 4-latki z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. »

Jeszcze trochę lata zostało więc zapraszamy po świeżutki i pachnące książki zakupione z dotacji w ramach Narodowego Programu Czytelnictwa. »

W ramach współpracy ze szkołą w bibliotece w Wilkowyi zostały zorganizowane zajęcia z dziećmi z półkolonii szkolnych. Spotkanie przypadło w piątek 1 lipca w Światowy Dzień Psa. »

Powrót na górę