Biblioteka

Rajd rowerowy inny niż zwykle - ze względu na pandemię w tym roku zaproponowaliśmy Wam dwa rowerowe dni 20 i 21 czerwca (sobota i niedziela) - jedziesz jak chcesz, z kim chcesz, bez zapisów. »

To już trzecia lekcja online w filii w Wilkowyi. Tym razem gościli u nas drugoklasiści z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni. »

W ramach Tygodnia Bibliotek z hasłem Zasmakuj w bibliotece w Bibliotece w Wilkowyi odbyło się drugie spotkanie z klasą III w wersji on-line. Po zjedzeniu ciasteczek (każdy swoich) przyszedł czas na gimnastykę z książką. »

Dzisiaj w bibliotece w Wilkowyi odbyła się pierwsza lekcja biblioteczna online. Wzięli w niej udział uczniowie klasy pierwszej z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni. »

Na piątkowym spotkaniu Klubu Seniorek w bibliotece w Wilkowyi panie obchodziły swoje święto. Przy kawie i słodkim poczęstunku wspominały pierwsze zajęcia. »

W tym tygodniu obchodziliśmy Dzień Dinozaura. Dzisiaj bibliotekę w Wilkowyi odwiedzili uczniowie klasy II z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni. »

Dzisiaj w bibliotece w Wilkowyi dinozaury obchodziły swoje święto. Z tej okazji zaproszono grupę 6-latków z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni na lekcję biblioteczną. Spotkanie rozpoczęło się od czytania książek o przygodach dinozaurów. »

Powrót na górę