Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, w bibliotece w Wilkowyi nareszcie mogło się odbyć spotkanie Klubu Seniorek (z zachowaniem reżimu sanitarnego). »

Biblioteka w Wilkowyi z okazji Dnia Dziecka zorganizowała zajęcia dla 6-latków z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. Na początku dzieci wysłuchały książki pt. "Kacperiada. Opowiadania dla łobuzów i nie tylko" Grzegorza Kasdepke. »

Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, biblioteka w Wilkowyi zorganizowała w terenie spotkanie Klubu Seniorek, z okazji Dnia Matki. »

We wtorek uczniowie klasy pierwszej z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi zostali uroczyście przyjęci do grona czytelników biblioteki. »

Dzisiaj w bibliotece w Wilkowyi dinozaury obchodziły swoje święto. Z tej okazji zaproszono uczniów klasy I z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni na lekcję biblioteczną on-line. Na początku dzieci dowiedziały się, że były dinozaury roślinożerne i mięsożerne. »

Z okazji Święta Zakochanych w naszych bibliotekach, obok akcji Randka w ciemno z książką, odbyła się druga akcja - czytelnicy, którzy w poniedziałek i wtorek - ostatnie dni karnawału - odwiedzili nasze placówki otrzymali w prezencie książkę "Opowiadania" Jadwigi Podeszwy »

Przez cały luty zapraszamy naszych czytelników na randki w ciemno z książką w naszych bibliotekach. »

Od 1 lutego 2021 zostają przywrócone kary za przetrzymane książki. »