Randki między regałami!

Randki między regałami!Jak świętować to świętować! Na 70-tych urodziny jarocińskiej biblioteki były tłumy gości!

Obok w Pałacu Radolińskich czekało 6 tematycznych regałów: gwarowy, historyczny, kulinarny, międzygalaktyczny, sportowy i turystyczny. W holu można było randkować z pisarzami z Ziemi Jarocińskiej i zobaczyć pokaz tańca.
O godzinie 18.00 przyszedł czas na życzenia i koncert Capelli Zamku Rydzyńskiego, a potem urodzinowy tort.

Dziękujemy: randkowym pisarzom: Elżbiecie Chlebowskiej, Andrzejowi Gogulskiemu, Kazimierze Horyzie-Pachciarz, Katarzynie Kebernik, Łukaszowi Piechockiemu, Jadwidze Podeszwie, Piotrowi Piotrowiczowi, Dawidowi Waszakowi oraz Muzeum Regionalnemu w Jarocnie, Towarzystwu im.księdza Ignacego Niedźwiedzińskiego i Towarzystwu Opiekunów Zabytków Ziemi Jarocińskiej, a także Zespołowi Folklorystycznemu "Snutki", grupie rekonstrukcyjnej "Jedność", pani sołtys Mieszkowa Barbarze Krzysztofiak-Jurek, Stowarzyszeniu "Inspiracje", Bractwu Kurkowemu z Mieszkowa, Stowarzyszeniu Edukacyjnemu "Trójka" i Zespołowi Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie, Klubowi Sportowemu Rugby Jarocin i Justynie Zawieji, Klubowi Atlas Jarocin, Szkole Tańca"Jast", Jarocińskiemu Towarzystwu Budownictwa Społecznego, Amatorskiemu Klubowi Filmowemu JAR i Stowarzyszeniu Jarocin XXI oraz tym wszystkim, którzy wspierali nasze wcześniejsze regałowe akcje i przedsięwzięcia w ciągu tych wszystkich lat!

Urodziny Biblioteki zostały zrealizowane w ramach projektu "Regał na nudę" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.