Biblioteka

Na wtorkowym spotkaniu integracyjnym mieszkańców Ciświcy i Ługów odbyły się warsztaty robienia betonowych świeczników i doniczek. »

Pasowanie na czytelnika jest ważnym wydarzeniem dla biblioteki i pierwszoklasistów. W tym dniu dzieci, które są już uczniami, stały się także czytelnikami. »

Kiedy uczniowie klas pierwszych poznali już większość liter alfabetu i mogą samodzielnie czytać przychodzi czas aby uroczyście przyjąć ich do grona czytelników biblioteki w Cielczy. »

Strasznie brakuje nam śniegu, dlatego z przedszkolakami z grupy popołudniowej wysłuchaliśmy bajki pt. "Bal bałwanka" i daliśmy się ponieść naszej wyobraźni. »

Kolejne spotkanie Klubu Seniorek w bibliotece w Wilkowyi wypadło dzień przed Tłustym Czwartkiem. »

Z okazji Światowego Dnia Kota do biblioteki w Witaszycach przyszła grupa najmłodszych przedszkolaków. Część małych kotków, która się nie rozchorowała i nas odwiedziła, miała okazję wysłuchać przygód popularnej wśród dzieci Kici Koci. »

We wtorkowe popołudnie bibliotekarki z parku odwiedziły dzieci w Lokalnym Klubie Rodzinnym w Jarocinie. Spotkanie rozpoczęto wspólnym śpiewem piosenki "Wlazł kotek na płotek", po której wysłuchano bajki "Ciekawski kotek". »

W ostatnim czasie uczniowie klas I-III z Zespołu Szkół w Witaszycach otrzymali książki Joanny Jodełki "Jarocin dla dzieci. Gra spacerowa". »

Powrót na górę