Biblioteka

Takie przesłanie przekazał nam Jan Mela, który odwiedził Jarocin w ramach projektu podróżniczego "Na walizkach". Z powodu pandemii spotkanie było transmitowane on-line »

W ramach festiwalu „Na walizkach” odbyły się warsztaty online dla dzieci z Aleksandrą Dzik, alpinistką i przewodniczką górską. Zdobywczynią tytułu Śnieżnej Pantery, która jako pierwsza kobieta, ukończyła bieg Elbrus Race na trasie ekstremalnej. »

W sobotę pozostaliśmy w zimowym klimacie. Wspólnie z Łukaszem Superganem, specjalistą od szlaków długodystansowych wyruszyliśmy na wyprawę przez Islandię. »

Miniony weekend upłynął nam pod hasłem kolejnych spotkań w ramach festiwalu podróżniczego „Na walizkach”. Tym razem wyruszyliśmy na północ. Młodsi wielbiciele podróży podczas warsztatów wspólnie z Robertem Maciągiem wyruszyli do Danii, Norwegii, Finlandii, Szwecji oraz Islandii. »

Mimo zamknięcia nasze biblioteki nie zostawiają naszych czytelników i śpieszą z ofertą "Książka na telefon". Co zrobić? Wystarczy zadzwonić do dowolnej naszej filii i telefonicznie ustalić listę książek oraz umówić się z bibliotekarzem na wizytę, podczas której w umówionym miejscu dokonamy wymiany książek - zachowując dystans społeczny i reżim sanitarny »

Powrót na górę