Biblioteka

Za nami kolejne warsztaty. Tym razem gościły u nas panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Witaszyczkach, które wykazały się dużą kreatywnością. »

W bardzo miłej i przedświąteczne atmosferze, odbyły się warsztaty robienia Zimowych lampionów. Każdy uczestnik wykonał lampiony nie tylko dla siebie, ale również dla bliskich. »

DKK tym razem w gościnie w Pałacu Radolińskich. Czytaliśmy „Życiorys księcia Hugona von Radolina Radolińskiego”. Dzięki uprzejmości Muzeum jarocińskiego zwiedzałyśmy pałac po przebudowie. »

Dziś do biblioteki, filii nr 3 zawitała klasa III e. Nasze spotkanie dotyczyło Światowego Dnia Pluszowego Misia. Na początek dzieci wysłuchały uroczą opowieść o "Koali, który się trzymał". »

W Dzień Pluszowego Misia uczniowie klasy I z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi zostali uroczyście przyjęci do grona czytelników biblioteki. »

Jutro Światowy Dzień Pluszowego Misia, ale my już dziś obchodziliśmy ten dzień w grupie Misiów, w przedszkolu Bajeczka. Na początku naszego spotkania dzieci przeglądały książeczki o różnych misiach, a potem jedną z nich czytaliśmy, o "Koali, który się trzymał". »

Dzisiaj bibliotekę w Golinie odwiedziły przedszkolaki z Niepublicznego w Golinie. Przyszły świętować "Dzień Misia". Maluchy wysłuchały historii o tym skąd wziął się pluszowy miś i od kiedy obchodzi się to święto. »

Z okazji zbliżającego się Dnia Pluszowego Misia bibliotekarka odwiedziła grupę przedszkolaków pod opieką pani Edyty Kral. Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały przygód Misia Koralika oraz świetnie poradziły sobie z rozpoznaniem znanych i mniej znanych misiów. Bardzo chętnie brały udział w zabawach. Na zakończenie wykonali miśki z rolek po papierze toaletowym. »

Powrót na górę