Biblioteka

Dzieci z półkolonii z Zespołu Szkół Zaradni Odważni Oryginalni z Wilkowyi odwiedziły Kamienicę Kultury. Wycieczce towarzyszyło zwiedzanie i poznawanie historii nowego, jak się okazało dla niektórych miejsca na mapie kulturalnej Jarocina. »

Na ekozajęciach wakacyjnych chłopcy wysłuchali opowiadania "Czy wiecie jak pomóc planecie?" »

Dzieci z półkolonii z Zespołu Szkół Społecznych w Jarocinie usłyszały opowiadanie o lisku, który uczył dzieci jak segregować śmieci. Oprócz tematu o ekologii była również zabawa na polanie przed biblioteka. »

Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, w bibliotece w Wilkowyi nareszcie mogło się odbyć spotkanie Klubu Seniorek (z zachowaniem reżimu sanitarnego). »

Uczniowie klasy I Technikum Żywienia z ZSP Nr 1 w Jarocinie wzięli udział w zajęciach zatytułowanych "Nie oceniaj książki po okładce", mających na celu zwrócenie uwagi na temat nietolerancji i dyskryminacji. »

Gry i zabawy na przedwakacyjnym spotkaniu z uczniami że Szkoły Podstawowej nr 5 w Jarocinie. »

Quest po Kamienicy Kultury, konkurencje sportowe, kolorowa wydrapywanka oraz rakieta z origamii były tematem zajęć z uczniami z kl. VI ze Szkoły Podstawowej nr 4. Pozdrawiamy naszych milusińskich i dziękujemy za odwiedziny! »

Uczniowie z klasy III Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Jarocina bawili się wierszami Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. »

Po dłuuugiej przerwie bibliotekę w Witaszycach odwiedzili uczniowie klasy I a pod opieką pani Ewy Koterbiak. W związku z EURO 2020 lekcja miała charakter sportowy. »

Powrót na górę