Biblioteka

Kolejny spacer po Jarocinie w piękne majowe przedpołudnie, tym razem odwiedzili nas uczniowie klas I-III z Bachorzewa. Dzieci zwiedziły jarocińską starówkę. »

Sobotni poranek na naszym parku upłynął na spotkaniu z Kicią Kocią i panią Moniką Skikiewicz. »

Bibliotekę w parku odwiedziły dzieci z Przedszkola Poziomka, które przechodząc przez magiczne koło, mogły rozpocząć zabawę z okazji „Dnia bez Śmiecenia”, który przypada 11 maja. »

To, że w bibliotece można się bawić, wiemy nie od dziś. Tak też było na zakończenie tegorocznego Tygodnia Bibliotek. »

Za nami Dzień Bibliotekarza. Z tej okazji otrzymaliśmy prezent w postaci książeczki: "Przygody Krzysia w kosmosie" przygotowanej przez dzieci z grupy Plastusie Popołudniowe z Przedszkola Marcinek w Jarocinie. »

W piątek 13-go w bibliotece w Witaszycach odbyły się warsztaty „Główka pracuje – trening pamięci”. Prowadząca pani Elżbieta Pieszak w interesujący sposób opowiedziała, o tym, jak działa nasz mózg. »

Opowieści o tym jak szeregowy Wojtek „Miś’ razem z polskimi żołnierzami przemierzył szlak wojenny od Iraku, przez Włochy aż do Edynburga w Wielkiej Brytanii wysłuchali uczniowie klasy II Szkoły Podstawowej w Cielczy. »

W Tygodniu Bibliotek Bibliotekę w parku odwiedziły Żabki i Motylki z Niepublicznego Przedszkola „Poziomka” z Jarocina. Dzieci dowiedziały się że wystarczy wejść do biblioteki, sięgnąć po książkę i znaleźć się w dowolnym miejscu. »

Powrót na górę