Biblioteka

7 miejsce w Polsce i 2 w Wielkopolsce w Rankingu Bibliotek "Rzeczpospolitej" i Instytutu Książki - to nasz wynik na ten trudny 2020 rok! »

Opowiadania Antosi, Zosi i Czarka napisane pod kierunkiem Łukasza Wierzbickiego miały wspaniałych interpretatorów w postaci Beaty Frąckowiak-Piotrowicz, Przemysława Maćkowiaka i ojca Cordiana Szwarca. »

Premierowe odczytanie jedynego wiersza, jaki powstał podczas warsztatów w ramach projektu "Bajkowy regał na nudę" przypadło w udziale panu Adamowi Pawlickiemu, burmistrzowi Jarocina. »

Premierowe czytania opowiadań dzieci, uczestników warsztatów literackich online z Wiolettą Piasecką miały wspaniałą oprawę dzięki czytającemu gościowi Tomaszowi Jankowskiemu. »

Po spotkaniu online na temat książki Wacława Adamiaka "Prawdziwe krowy nie są fioletowe", które odbyło się w Bibliotece w Golinie, dzieci zostały poproszone o namalowanie karminików. »

Lekcja dla dzieci poświęcona ekologii. Po przeczytaniu książki pt. „Tomek staje się eko!" rozmawialiśmy o tym, w jaki sposób możemy pomóc przyrodzie. »

Dziś odbyła się lekcja online dla klasy II a dotycząca Świąt Bożego Narodzenia. W zajęciach brało udział 15 osób. »

Powrót na górę