Biblioteka

Dzisiejszego dnia, tj. 10 grudnia, połączyliśmy z klasą II Szkoły Podstawowej w Magnuszewicach. Tematem naszego spotkania były nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. »

Pierwsze w historii spotkanie jarocińskiego Dyskusyjnego Klubu Książki na ZOM-ie za nami. Omawialiśmy książkę „Koronkowa robota. Sprawa Gorgonowej” Cezarego Łazarewicza. »

Dzisiaj internetowo połączyliśmy się z uczniami II klasy ze Szkoły Podstawowej w Magnuszewicach.
Tematem spotkania była Ekologia w bibliotece.
»

Premiera pierwszej mobilnej gry już za nami. Ze względu na okoliczności związane z pandemią miała ona charakter kanapowy - czyli grać można było bez wychodzenia z domu! »

Dzisiaj do biblioteki w Wilkowyi zawitał Święty Mikołaj oraz wychowawca z uczniami klasy I z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni. Odbyła się dla nich lekcja biblioteczna on-line, oczywiście mikołajkowa. »

Dzisiaj na zoom-ie odbyła się pogadanka dla klasy IIa z Goliny na temat "Ptaków zimujących w Polsce". Dzięki najnowszej książce pana Wacława Adamiaka "Prawdziwe krowy nie są fioletowe". »

Książka „Prawdziwe krowy nie są fioletowe” Wacława Adamiaka stała się pretekstem do spotkania on-line z dziećmi i rozmowy na temat ptaków. »

Firma Good Books oraz Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej ogłosiła konkurs dla bibliotek, a właściwie dla bibliotekarek i bibliotekarzy - każda osoba, która wysłała wierszyk na ten temat otrzymała do swojej biblioteki zestaw książek i ulotki. »

Powrót na górę