Biblioteka

Z okazji 20 - lecia kampanii czytelniczej "Cała Polska Czyta Dzieciom" do wspólnego czytania zaproszono klasę Id. »

A właściwie przed Kamienicą. Już od poniedziałku można było pobawić się zagrać i zrobić sobie zdjęcie w puchatkowej fotobudce. »

31 maja obchodzimy Dzień Bociana Białego, więc dwie grupy przedszkolaków z przedszkola „Tęcza” w Cielczy wysłuchały bajki o bocianku. Młody bocianek Janek, który spędzał czas na zabawach i leniuchowaniu nagle zauważył, że inne ptaki- jego rówieśnicy umieją o wiele więcej. »

Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, biblioteka w Wilkowyi zorganizowała w terenie spotkanie Klubu Seniorek, z okazji Dnia Matki. »

We wtorek uczniowie klasy pierwszej z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi zostali uroczyście przyjęci do grona czytelników biblioteki. »

Na lekcję online, po szkole do witaszyckiej biblioteki została zaproszona klasa III a z Zespołu Szkół w Witaszycach pod opieką pani Eweliny Szczot »

Dzisiaj uczniowie z klas I-III Szkoły Podstawowej w Potarzycy spotkali się online z bibliotekarkami z Kamienicy Kultury na lekcji o kwiatach. »

W Witaszycach zabawa w granie zabawą w granie, ale były też zaszyfrowane książki i karteczkowe miłe słowa - za co czytelnicy lubią bibliotekę. »

Powrót na górę