Mikołajki z Bajkowym regałem na nudę

Mikołajki z Bajkowym regałem na nudęW mikołajkową niedzielę na bibliotecznym profilu na Facebooku od samego rana dużo się działo!

Wszystko za sprawą naszych zaprzyjaźnionych pisarek i pisarzy dla dzieci, którzy brali udział w projekcie "Bajkowy regał na nudę" i wspólnie z dzieciakami tworzyli bajki, wiersze i opowiadania. Jednak w niedzielę wzięli udział w naszej zabawie i zadawali pytania naszym młodym czytelnikom za pośrednictwem Facebboka. Co godzinę wrzucaliśmy po 2 pytanka dotyczące ich książek. Swoje pytania orzygotowały też panie bibliotekarki. Wszyscy świetnie się bawili i czuwali przed ekranami komputerów, czekając na kolejne pytanie!

Nagrodzeni otrzymali książki i audiobooki z autografami naszych gości!

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promcji Kultury oraz przez Gminę Jarocin.