Biblioteka

Dziś w wakacyjne odwiedziny przybyli do nas przedszkolacy z Paddington Dwujęzyczne Przedszkole Montessori. Zapoznali się z książkami z naszego dziecięcego kącika i wykonali kolorowe motylki. »

Grupa półkolonijna ze Zespół Szkół Społecznych w Jarocinie uczestniczyła w zabawach w oparciu o "Legendę o podziemnym tunelu i umowie z diabłem". »

Dzieciaki z półkolonii organizowanych przy Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie zabraliśmy w podróż pociągiem.... »

Wakacje w bibliotece - czas START! Przyjechały do nas dzieciaki z półkolonii w Siedleminie. »

Kolejne spotkanie z Myszką Ratuszanką. W deszczowe przedpołudnie spacerowaliśmy wirtualnie po Jarocinie, czytaliśmy "Legendę o podziemnym tunelu i umowie z diabłem". »

Krzysztof Pelec, tata, który jest zawodowym żołnierzem, harcerzem i strażakiem czytał dziś rozdział książki "TOPR. Tatrzańska przygoda Zosi i Franka" Beaty Sabały-Zielińskiej. »

Koncert Świętojański, czyli co nam w duszy gra... To niedzielne czerwcowe popołudnie wypełnione było poezją i dźwiękami muzyki - a wszystko na cześć miłości. Dziękujemy Autorska Szkoła Muzyki Rozrywkowej i Wokalistyki Klimkiewicz, Magdalenie Kałużnej i Magdalenie Sadowczyk z Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 Jarocin za pomoc w stworzeniu tego koncertu oraz naszej wspaniałej publiczności. »

Powrót na górę