Z cyklu „Podróżuj z biblioteką” w środowe popołudnie wybraliśmy się do Włoch. Jarocinianka Lidia Sokowicz opowiedziała nam o swojej miłości do Włoch. »

Dzieci z półkolonii z Zespołu Szkół Zaradni Odważni Oryginalni z Wilkowyi odwiedziły Kamienicę Kultury. Wycieczce towarzyszyło zwiedzanie i poznawanie historii nowego, jak się okazało dla niektórych miejsca na mapie kulturalnej Jarocina. »

Quest po Kamienicy Kultury, konkurencje sportowe, kolorowa wydrapywanka oraz rakieta z origamii były tematem zajęć z uczniami z kl. VI ze Szkoły Podstawowej nr 4. Pozdrawiamy naszych milusińskich i dziękujemy za odwiedziny! »

Pełne piłkarskich emocji okazało się spotkanie z kl. IV ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Jarocinie. »

Pierwsze spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Kamienicy Kultury po długiej przerwie za nami. Jeszcze nie wszyscy zdecydowali się wziąć w nim udział ale to pierwszy krok do normalności. »

W tę niedzielę odbył się rajd rowerowy. W tym roku rowerzystów prowadziły legendy i quest. »

A właściwie przed Kamienicą. Już od poniedziałku można było pobawić się zagrać i zrobić sobie zdjęcie w puchatkowej fotobudce. »

Dzisiaj uczniowie z klas I-III Szkoły Podstawowej w Potarzycy spotkali się online z bibliotekarkami z Kamienicy Kultury na lekcji o kwiatach. »

W ramach Tygodnia Bibliotek we wszystkich naszych filiach odbywały się gry i zabawy dla czytelników - w formie tradycyjnej jak i online. »