Spotkanie z Andersenem

Spotkanie z AndersenemOpowieść o chłopcu, który miał dwa marzenia - pod takim hasłem odbyło się spotkanie w formie warsztatów literacko teatralnych wokół książki Wioletty Piaseckiej "Andersen"

To kolejne spotkanie w ramach naszego wyjazdowego projektu "Podróże z wyobrażnią:. Tym razem nasz gość Wioletta Piasecka zaprosiła dzieci z Prus do wspaniałej zabawy w teatrzyk na podstawie swojej książki o najsłynniejszym bajkopisarzu Hansie Christianie Andersenie. Dzieci zgadywały też tytuły baśni duńskiego pisarza w zabawie kalamburowej.

Wydarzenie w ramach projektu "Podróże z wyobraźnią" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków Gminy Jarocin.