Dzień Postaci z Bajek uczniowie klasy I ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie spędzili w Kamienicy Kultury. Uśmiechów i zabaw było wiele: zagadki, rymowanki, samodzielnie przygotowany Kubuś Puchatek z papierowego talerzyka. »

U nas dzisiaj dyniowe święto. Z tej okazji Kamienicę Kultury odwiedzili pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie. »

Nasza biblioteka znalazła się w gronie bibliotek, które otrzymały dofinansowanie w ramach Kierunku interwencji 1.1. Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych Priorytetu 1. Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021–2025. »

Spotkanie z Antonim Liberą odbyło się z okazji promocji książki - monografii poświęconej naszemu gościowi, autorstwa Małgorzaty Judy-Mieloch "W cieniu marnego czasu", która jarocińskie spotkanie prowadziła. »

„Ma być czysto” Anny Cieplak, książka dla młodzieży? Czy dla dorosłych o młodzieży? Na to pytanie próbowałyśmy odpowiedzieć na październikowym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki. »

Dzisiaj po raz pierwszy gościłyśmy dziewczyny wraz z opiekunami z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Cerekwicy Nowej. »