Drugi tydzień ferii upłynął nam równie intensywnie jak pierwszy. Było sportowo, plastycznie i książkowo. »

Pierwsza lektura DKK w nowym roku "Dom Holendrów" okazała się pozycją, która zadowoliła wszystkie klubowiczki, co rzadko się zdarza. »

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Lisewie uczestniczyły w świątecznych warsztatach w Kamienicy Kultury. Do wykonania lampionów potrzebowały: niewielkiego słoiczka, soli, kleju, kolorowych wstążek, jarzębiny, zielonych gałązek oraz plastra drewna. »

Kolejne świąteczne spotkanie za nami. Tym razem odwiedziły nas dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Jarocinie. Bożonarodzeniowy czas sprzyja tworzeniu pięknych dekoracji i ozdób. »

Za nami kolejne warsztaty. Tym razem gościły u nas panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Witaszyczkach, które wykazały się dużą kreatywnością. »

DKK tym razem w gościnie w Pałacu Radolińskich. Czytaliśmy „Życiorys księcia Hugona von Radolina Radolińskiego”. Dzięki uprzejmości Muzeum jarocińskiego zwiedzałyśmy pałac po przebudowie. »