W dniach 30 września i 1 października gościliśmy grupę bibliotekarzy z Piaseczna i bibliotek ościennych, którzy odwiedzili nas w ramach programu "Blisko". »

Tego po pisarzu się nie spodziewaliśmy. Alek Rogoziński zasypał nas anegdotami z życia literackiego i prywatnego, a zgromadzona publiczność właściwie cały wybuchała głośnym śmiechem! »

Powakacyjne spotkania DKK to duża przyjemność dla klubowiczów. Wspominamy kończące się wakacje, podróże i książki, które czytaliśmy. »

Po raz kolejny w Kamienicy Kultury spotkali się klubowicze z Klubu e-Seniora. Na zajęciach wymienialiśmy informacje o narzędziach i oprogramowaniach do wideokonferencji, czyli jak się komunikować bez wychodzenia z domu. »

Uczniowie klasy VIII ze Szkoły Podstawowej w Cielczy odwiedzili Kamienicę Kultury. Młodzież ozdabiała torby ekologiczne metodą szablonu, poznała historię Kamienicy a następnie spędziła czas w strefie dla młodzieży. Były gry i zabawy, jednym słowem wiele się działo. Dziękujemy za spotkanie! »

Biblioteka wspólnie z Zakładem Gospodarki Odpadami zaprosiła najmłodszych na ekoświętowanie. Dzieci miały okazję uczestniczyć w 10 aktywnościach, których celem była edukacja ekologiczna. »