Filia w Cielczy dołączyła do eko rewolucji zgodnie z którą człowiek stara się generować jak najmniej odpadów, a tym samym nie zanieczyszczać środowiska. »

W piątek w bibliotece w Wilkowyi panie z Klubu Seniorek przypomniały sobie lata młodości. Na spotkaniu Seniorki tańczyły "Makową Panienkę i Manuela" oraz "Walc Barbary z Nocy i Dni". »

Jesteśmy po październikowej lekturze książki "Duża kieszeń na kłopoty" Agaty Mańczyk. Stwierdzamy, że to ponadczasowy hit, dobry dla czytelnika w każdym wieku. »

Jesień w kalendarzu, a na DKK ciągle wakacje. Tym razem za sprawą książki "Witajcie w raju. Reportaże o przemyśle turystycznym" Jennie Dielemans. Książka bardzo na czasie, bo dotycząca nie tylko turystyki ale także niszczenia środowiska naturalnego przez przemysł turystyczny. »

Mistrzostwa Świata w lekkoatletyce już się skończyły, Noble rozdane. Teraz przyszła kolej na nas. Na październikowym Klubie e-Seniora zastanawialiśmy się, jak długo już pracujemy z komputerami, jak one dawniej wyglądały i co potrafiły. »

Po wakacyjnej przerwie w bibliotece w Wilkowyi odbyło się spotkanie Klubu Seniorek. Przy kawie panie rozmawiały o swoich wyprawach na grzyby, a także dzieliły się przepisami na grzybowe przetwory. »

W piątek odbyło się pierwsze po wakacjach spotkanie MDKK. Lektura "19 razy Katherine", uznanego amerykańskiego pisarza dla młodzieży Johna Greena, nie wzbudziła w nas zachwytu. »

Wakacyjne spotkanie Klubu Przyjaciół Biblioteki w Golinie miało charakter kulinarny. »

W filii w Witaszycach odbyło się podsumowanie projektu "Seniorze nie bądź sam". Jego uczestnicy wysłuchali pogadanki pt. "Interpretacja wyników diagnostycznych gospodarki tłuszczowej; zapobieganie chorobom cywilizacyjnym". »