„Niewidzialni” Natalii Delewy to niełatwa lektura ale bardzo aktualna. Bohaterami są niewidzialni, niedopasowani, niechciani czyli dziewczyna z domu dziecka, rodzina romska, uchodźcy z Aleppo. »

Pierwszego Dnia Wiosny odbyły się ostatnie zajęcia komputerowe. Tematem spotkania były również tablety i to jakie możliwości daje wykorzystanie tego nowoczesnego narzędzia. Uczestnicy otrzymali dyplomy potwierdzające ukończenie kursu. »

W piątkowe popołudnie w bibliotece w Witaszycach gościliśmy Panów Wojciecha Talagę i Wojciecha Koterbę. Członkowie i sympatycy Stowarzyszenia na Rzecz Witaszyc oraz Klubu Dyskusyjnego wysłuchali prelekcji o najważniejszych wydarzeniach związanych z Powstaniem Wielkopolskim. »

W poniedziałek odbyło się kolejne spotkanie Klubu e-Seniora. Tym razem uwaga uczestników skupiona była na Google Dysk. Ta popularna teraz usługa pozwala przechowywać nam dane w sieci. »

Z literaturą Zośki Papużanki już raz na DKK się spotkałyśmy i lektura nam się podobała. Po raz drugi miałyśmy do czynienia w lutym za sprawą książki „Kąkol”. »

Kolejne spotkanie Klubu Seniorek w bibliotece w Wilkowyi odbyło się w Dzień Bezpiecznego Internetu i to było tematem pogadanki. »

Pierwsza lektura DKK w nowym roku "Dom Holendrów" okazała się pozycją, która zadowoliła wszystkie klubowiczki, co rzadko się zdarza. »

W Bibliotece w Golinie odbyły się świąteczne warsztaty robienia lampionów. W zajęciach brały udział członkinie Klubu Seniora w Golinie "Sami Swoi". Zajęcia prowadziła Magdalena Orzechowska. »