Pierwsze spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Kamienicy Kultury po długiej przerwie za nami. Jeszcze nie wszyscy zdecydowali się wziąć w nim udział ale to pierwszy krok do normalności. »

Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, biblioteka w Wilkowyi zorganizowała w terenie spotkanie Klubu Seniorek, z okazji Dnia Matki. »

Nie mogąc doczekać się spotkania w realu, kwietniowe spotkanie DKK, zrobiłyśmy na zoomie. »

Pierwsze w historii spotkanie jarocińskiego Dyskusyjnego Klubu Książki na ZOM-ie za nami. Omawialiśmy książkę „Koronkowa robota. Sprawa Gorgonowej” Cezarego Łazarewicza. »

Dzisiaj przypada "Międzynarodowy Dzień Kawy", dlatego spotkanie Klubu Seniorek w Filii w Wilkowyi rozpoczęło się kawą i słodkim poczęstunkiem. »

Na piątkowym spotkaniu Klubu Seniorek w bibliotece w Wilkowyi panie obchodziły swoje święto. Przy kawie i słodkim poczęstunku wspominały pierwsze zajęcia. »