W ostatni dzień stycznia odbyło się pierwsze spotkanie w tym roku klubu MDKK. Tym razem poznaliśmy "Koralinę" Neila Gaimana. Książka znanego amerykańskiego autora fantastyki większość z nas bardzo zaciekawiła. »

Na styczniowym spotkaniu Klubu e-Seniora robot Scotti pokazał co potrafi... Dźwięki, światła, reakcja na dotyk i światło i nie tylko. »

W piątkowy wieczór 18 stycznia odbyło się już po raz dwudziesty kolędowanie, w którym udział wzięli mieszkańcy Witaszyc, członkowie i sympatycy Klubu Dyskusyjnego, uczestnicy zajęć projektowych Stowarzyszenia na Rzecz Witaszyc. »

"Po trochu" Weroniki Gogoli to pierwsza lektura Dyskusyjnego Klubu Książki w 2019 r. I tak po trochu rozmawialiśmy o książce, w której napisano o dzieciństwie, o wsi, o rodzinie, o śmierci. »

Spotkanie Klubu Seniorek w poniedziałkowe popołudnie w bibliotece w Wilkowyi upłynęło w miłym, świątecznym nastroju. »

Świąteczne spotkanie Klubu Przyjaciół Biblioteki w Golinie upłynęło pod znakiem gwiazd. »

Ostatnie w tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki przebiegało już w świątecznej atmosferze. Na stole królowały pierniki, a my tym razem rozmawiałyśmy nie o książce ale o Kalinie Jędrusik. »

Listopadowe spotkanie MDKK upłynęło na relacji z wizyty w Poznaniu opiekunów DKK. Wykład pani Izoldy Kiec stał się inspiracją naszych poszukiwań dot. kobiet, które walczyły o prawo do samostanowienia o sobie w czasach panującego patriarchatu. »

Aktywni członkowie i sympatycy Stowarzyszenia na Rzecz Witaszyc oraz Klubu Dyskusyjnego spotkali się po raz kolejny, aby posłuchać i porozmawiać o tym czym jest stres, jak nasze ciało na niego reaguje oraz o możliwościach jego zniwelowania. »