Czwartkowe spotkanie Klubu Seniorek w Filii w Wilkowyi było międzypokoleniowe ponieważ na warsztatach panie pracowały wspólnie z dziećmi. »

Na kolejnym spotkaniu klubu MDKK omawialiśmy książkę A.Docher "Najlepszy powód, by żyć". »

"Moraliści. Jak Szwedzi uczą się na błędach i inne historie" Katarzyny Tubylewicz nie wszystkim uczestniczkom klubu DKK przypadła do gustu. Poruszana w każdym rozdziale tematyka imigrancka wywołała "przesyt". »

Kolejne spotkanie Klubu Seniorek w bibliotece w Wilkowyi upłynęło pod znakiem darów jesieni. »

W miniony piątek odbyło się inauguracyjne spotkanie DKK po wakacjach i jednocześnie 10 urodziny Klubu. »

W filii nr 2 odbyło się powakacyjne spotkanie klubu MDKK, na którym omawialiśmy książkę Jodi Ann Bickley "Milion cudownych listów”" »

Aktywni członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Na Rzecz Witaszyc oraz Klubu Dyskusyjnego spotkali się po raz kolejny, aby posłuchać i porozmawiać na temat prawidłowego odżywiania. »

Na wtorkowym spotkaniu klubu MDKK w filii nr 2, omawialiśmy książkę Rainbow Rowell "Eleonora i Park". Jest to poruszająca opowieść o pierwszej miłości, która nie zawsze przychodzi wtedy, gdy jest najbardziej oczekiwana. »

Oj, nie mogliśmy naszego gościa wczoraj wypuścić - mnóstwo pytań, cudowne opowieści i przykłady kobiet walecznych, bohaterskich i zwyczajnych, o których historia milczy, a którym wiele zawdzięczamy »