W bardzo miłej i przedświąteczne atmosferze, odbyły się warsztaty robienia Zimowych lampionów. Każdy uczestnik wykonał lampiony nie tylko dla siebie, ale również dla bliskich. »

DKK tym razem w gościnie w Pałacu Radolińskich. Czytaliśmy „Życiorys księcia Hugona von Radolina Radolińskiego”. Dzięki uprzejmości Muzeum jarocińskiego zwiedzałyśmy pałac po przebudowie. »

Kolejne spotkanie Klubu Seniorek w bibliotece w Wilkowyi upłynęło jak zwykle w miłej atmosferze przy kawie i słodkim poczęstunku. »

„Ma być czysto” Anny Cieplak, książka dla młodzieży? Czy dla dorosłych o młodzieży? Na to pytanie próbowałyśmy odpowiedzieć na październikowym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki. »

Na wrześniowym spotkaniu Klubu Seniorek w bibliotece w Wilkowyi panie powitały jesień. Później na warsztatach rękodzielniczych, które prowadziła bibliotekarka Magdalena Orzechowska, wykonały jeżyki ze starych książek. »

Powakacyjne spotkania DKK to duża przyjemność dla klubowiczów. Wspominamy kończące się wakacje, podróże i książki, które czytaliśmy. »

Po raz kolejny w Kamienicy Kultury spotkali się klubowicze z Klubu e-Seniora. Na zajęciach wymienialiśmy informacje o narzędziach i oprogramowaniach do wideokonferencji, czyli jak się komunikować bez wychodzenia z domu. »

Sierpniowe spotkanie Klubu Seniorek w bibliotece w Wilkowyi poświęcone było Prymasowi Tysiąclecia Kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu z okazji jego 120. rocznicy urodzin. »

Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, w bibliotece w Wilkowyi nareszcie mogło się odbyć spotkanie Klubu Seniorek (z zachowaniem reżimu sanitarnego). »