Podczas kwietniowego spotkania Klubu e-Seniora poznawaliśmy tajemnice Dysku Google. To ważne narzędzie przydaje się zwłaszcza, gdy mamy przepełnione zdjęciami i filmikami smartfony! »

Za dwa tygodnie święta Wielkiej Nocy co także dało się odczuć na DKK za sprawą książki "Świat musi mieć sens. Przerwana rozmowa". »

3 kwietnia w bibliotece w Golinie odbyło się spotkanie Klubu Przyjaciół Biblioteki. Tematem przewodnim była Wielkanoc. »

Aktywni członkowie i sympatycy Stowarzyszenia na Rzecz Witaszyc oraz Klubu Dyskusyjnego dnia 29 marca spotkali się po raz kolejny, aby posłuchać i porozmawiać o bezpieczeństwie. »

Sobotni poranek w bibliotece spędzili miłośnicy szycia – rodzice wraz z dziećmi. W czasie warsztatów powstały zajączki. »

O czym można rozmawiać 8 marca. Oczywiście o kobietach i tak właśnie było na kolejnym spotkaniu DKK. »

Na kolejnych spotkaniach MDKK omawialiśmy "7 dni" Eve Ainsworth. Książka porusza problem agresji w szkole. Obejmuje okres siedmiu dni z życia dwóch dziewczyn – gnębicielki i gnębionej. »

Piątkowe spotkani Klubu Seniorek w bibliotece w Wilkowyi było patriotyczne. Panie udały się na pobliski cmentarz, aby uczcić 150. urodziny druha komendanta Zbigniewa Ostroróg-Gorzeńskiego oraz 100. rocznicę zakończenia Powstania Wielkopolskiego. »