Kolejne spotkanie Klubu Seniorek w bibliotece w Wilkowyi wypadło dzień przed Tłustym Czwartkiem. »

DKK spotkał się 14 lutego - w Dzień Zakochanych. Mówiłyśmy więc o miłości… do gór. Książka "Halina. Dziś już nie ma takich kobiet" Anny Kamieńskiej jest opowieścią Halinie Kruger-Syrokomskiej - kobiecie silnej, zdeterminowanej i pełnej górskiej pasji, jednej z najważniejszych postaci w historii kobiecego himalaizmu. »

Klub Seniorek działający w bibliotece w Wilkowyi rozpoczął 2020 rok zabawowo. Panie, przy grach planszowych, ćwiczyły pamięć i zręczność. »

Po raz pierwszy w tym roku, członkowie i sympatycy Klubu Dyskusyjnego zebrali się na tradycyjne wspólne kolędowanie. Przy wspólnym stole, przy chlebie, smalcu i ogórkach własnej roboty śpiewano najpierw kolędy, później inne piosenki. »

Dyskusyjny Klub Książki nowy rok rozpoczął od książki "Żona" Meg Wolitzer. Panie widziały ekranizację tej książki, tak więc miałyśmy porównanie książki z filmem. »

Gorący temat ostatnio to e-recepty i posiadanie Profilu Zaufanego. Dlatego też zahaczyliśmy o te kwestie na styczniowym Klubie e-Seniora. »

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym grudniowe spotkanie Klubu Seniorek minęło w świątecznej atmosferze. »

Sobotnie przedpołudnie rodzice z dziećmi spędzili w bibliotece w parku. Kreatywne układanie wzorów z koralików pyssla i robienie z nich prasowanek okazało się ciekawym zajęciem. »

We wtorkowe popołudnie w Golinie w Klubie Seniora "Sami Swoi" odbyły się warsztaty świąteczne dla seniorów. »