Wizyta studyjna do Pleszewa

Wizyta studyjna do PleszewaNasza pierwsza wizyta w BLISKO to kierunek Pleszew! Wspaniała biblioteka w dawnym budynku dworca PKP, nawiązująca do historii miejsca.

Byliśmy pod wrażeniem wnętrz, ich aranżacji, przeznaczenia i praktycznego wykorzystania, a także bardzo ciekawej działalności z dużym udziałem lokalnej społęczności. Część ekipy pracująca w JOK Jarocin udała się do sąsiadującego obok budynku pleszewskiego ośrodka kultury. Była to także okazja do wymiany doświadczeń i podejrzenia ciekawych rozwiązań i pomysłów w obszarze promocji wydarzeń.