Rajd rowerowy inny niż zwykle - ze względu na pandemię w tym roku proponujemy Wam dwa rowerowe dni 20 i 21 czerwca (sobota i niedziela) - jedziesz jak chcesz, z kim chcesz, bez zapisów. »

W ramach Tygodnia Bibliotek z hasłem Zasmakuj w bibliotece w Bibliotece w Wilkowyi odbyło się drugie spotkanie z klasą III w wersji on-line. Po zjedzeniu ciasteczek (każdy swoich) przyszedł czas na gimnastykę z książką. »

Miło nam poinformować, że nasze biblioteki otwierają się dla Was od 6 maja!
W nowych godzinach i na nowych zasadach, z którymi prosimy się zapoznać ponieżej
»

W niecodziennych czasach przyszło nam zorganizować w niecodzienny sposób spotkanie z czytelnikami. Na pierwszy ogień poszły uczestniczki spotkania w ramach projektu "Rozmowy przy wspólnym stole". »

Informujemy, że w związku z zagrożeniem koronawirusem wszystkie nasze biblioteki będą nieczynne od 12 marca aż do odwołania. Jednocześnie terminy zwrotu wypożyczonych książek będą przedłużane. »