Geocaching jest świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu. W piątkowe popołudnie w bibliotece w Witaszycach
o zaletach geocachingu opowiadał zaproszony gość Aleksander Pecyna.
»

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Marcinek" w Jarocinie wzięły udział w wakacyjnych zajęcia na polanie. »

Wakacyjne spotkanie Klubu Przyjaciół Biblioteki w Golinie miało charakter kulinarny. »

Kolejne spotkanie z książką w bibliotece w Wilkowyi. Dzisiaj dzieci z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni wysłuchały książeczki pt. "Maks buduje statek piratów". »