Aktualności

W środę, 13 grudnia 2017r., w Filii w Wilkowyi odbyła się lekcja biblioteczna "Boże Narodzenie dawniej i dziś" dla uczniów klasy VII. »

Dzisiaj Filię w Wilkowyi odwiedziły przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola w Wilkowyi. Pani bibliotekarka przeczytała im książeczkę pt. "Gwiazdka małego elfa". »

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Jaś i Małgosia" uczestniczyły w Świątecznym Spotkaniu z Bajeczką. »

Nie wyobrażamy sobie świąt bez lukrowanych pierników na choinkę. Uczestniczki projektu "Żyjmy zdrowiej panie i panowie" spotkały się 11 grudnia w czytelni filii bibliotecznej w Witaszycach. »

Maluchy z przedszkola "Jaś i Małgosia" w poniedziałkowy poranek przybyły do biblioteki w parku. Wysłuchały bajki pt."Wielka wyprawa Świętego Mikołaja". »

W sobotę, 9 grudnia czytelnia w parku zamieniła się na chwilę w warsztat krawiecki, gdzie wszyscy chętni (zainteresowanie warsztatami przerosło nasze oczekiwania) mogli uszyć krasnala z filcu. »

Święta tuż, tuż...Z tej okazji w naszej bibliotece, w mikołajkowym tygodniu, chętni uczniowie wzięli udział w Mikołajkowych Warsztatach Bomb(k)owych. »

Jarocińska biblioteka najlepsza w Polsce i województwie wielkopolskim według rankingu bibliotek "Rzeczpospolitej" i Instytutu Książki. Wczoraj, 30 listopada, w Bibliotece Narodowej odbyła się uroczysta gala, podczas której dyrektor Agnieszka Borkiewicz odebrała obie, prestiżowe nagrody w imieniu burmistrza Jarocina Adama Pawlickiego i biblioteki. »

Powrót na górę