Biblioteka

Dzieci z Przedszkola w Woli Książęcej podczas zajęć w naszej bibliotece dowiedziały się wielu ciekawych faktów dotyczących odzyskania przez Polskę niepodległości. »

W środę rano bibliotekę w Witaszycach odwiedziła klasa III aby wspólnie wziąć udział w teleturnieju wiedzy o Polsce i symbolach narodowych. »

Biblioteka w Cielczy wraz z uczniami klas I-IV Szkoły Podstawowej im Bohaterów Westerplatte uczciły Święto Odzyskania Niepodległości tworząc ze 100 białych i czerwonych balonów flagę Polski. »

Mieszków świętuje niepodległość. Z okazji zbliżającej się 100-nej rocznicy odzyskania niepodległości, wszyscy czytelnicy bez względu na wiek mogli włączyć się we wspólne tworzenie naszego godła. »

Czwartkowe spotkanie Klubu Seniorek w Filii w Wilkowyi było międzypokoleniowe ponieważ na warsztatach panie pracowały wspólnie z dziećmi. »

Dziś gościły w Jarocinie bibliotekarki z Wałbrzycha. Aby pokazać jak pracujemy, zaprosiłyśmy je na biblioteczne randki, podczas których w trzech 15 minutowych odsłonach pokazałyśmy wybrane wydarzenia z naszej oferty. »

8 listopada do filii w Golinie przyszły dzieci z klasy II na spotkanie poświęcone 100 rocznicy Odzyskaniu Niepodległości. Uczniowie poznali symbole narodowe oraz wysłuchały pogadanki na ten temat. Obejrzały też godła Polski na przestrzeni wieków. »

7 listopada odwiedziła nas grupa najmłodszych dzieci z Niepublicznego Przedszkola Poziomka. Maluchy po wysłuchaniu legendy o Lechu, Czechu i Rusie wykonały papierowe orzełki. »

Powrót na górę