JOK Jarocin

W związku z licznymi zapytaniami o najbliższe wydarzenia informujemy, że wszystkie zaplanowanie imprezy w JOK Jarocin zostały odwołane!!!
Od dziś, 12 marca, do odwołania JOK jest nieczynny.
Prosimy o wyrozumiałość, sytuacja związana z zagrożeniem koronawirusem jest dynamiczna, więc także i my na bieżąco się do niej dostosowujemy.
Prosimy śledzić nasz profil na fb, tam będą pojawiać się na bieżąco informację.
W kwestii zakupionych biletów i ich ewentualnego zwrotu decyzja należy do organizatorów wydarzeń. Jak tyko organizatorzy nas powiadomią o swoich decyzjach będziemy Państwa informować
»

Wspaniały koncert w wykonaniu artystki Anny Wyszkoni z zespołem. Były wszystkie największe przeboje, wspaniały klimat i cudowny kontakt z publicznością, która wychodziła zachwycona. »

Tegoroczna odsłona WOŚP w JOK Jarocin miała niesamowitą oprawę, a finałowe podliczenie zebranych pieniędzy to rekord jakiego dawno w Jarocinie nie było! »

Tradycyjnie już w okresie świątecznym w JOK Jarocin odbył się koncert kolęd. »

Tradycyjnie już w JOK Jarocin w Mikołajki odbywa się ubieranie choinki. »

Takiego wydarzenia w naszej bibliotece nie było! »

O pasji jaką jest gotowanie dla dziennikarza, który nie jest kucharzem, o wyższości kuchni lokalnej nad narodową (której tak właściwie nie ma), o pizzy z ananasem i rodzynkach w serniku, rosole, bigosie, żurku i schabowym. »

"SWINGUJĄCA WIELKOPOLSKA" w Jarocinie. Dzisiejszego wieczoru w pięknej scenerii naszego ogrodu zabrzmiały niezapomniane standardy lat 20-tych i 30-tych. »

Powrót na górę