JOK Jarocin

Tradycyjnie już w JOK Jarocin w Mikołajki odbywa się ubieranie choinki. »

Takiego wydarzenia w naszej bibliotece nie było! »

O pasji jaką jest gotowanie dla dziennikarza, który nie jest kucharzem, o wyższości kuchni lokalnej nad narodową (której tak właściwie nie ma), o pizzy z ananasem i rodzynkach w serniku, rosole, bigosie, żurku i schabowym. »

"SWINGUJĄCA WIELKOPOLSKA" w Jarocinie. Dzisiejszego wieczoru w pięknej scenerii naszego ogrodu zabrzmiały niezapomniane standardy lat 20-tych i 30-tych. »

Tematem naszych jest podróż w czasie. Poznaliśmy najbardziej popularne gatunki dinozaurów oraz odwiedziliśmy Zaurolandię w Rogowie. Poznaliśmy również czasy, w których żyli ludzi pierwotni i wykorzystaliśmy ją w praktyce. »

Projekt Streetworking po godzinach to kolejna, jarocińska edycja festiwalu Siedmiu Aniołów - zainicjowana w naszym mieście przez ojca Cordiana Szwarca. »

Miejski Dzień Dziecka przyciągnął na polanę przed Pałacem Radolińskich tłumy - nasza biblioteka też miała swój udział. »

Co to jest LOESJE, jak tworzy się hasła i czemu służy ta inicjatywa dowiedzieli się młodzi mieszkańcy Jarocina podczas warsztatów z Emilią Skibą z polskiego oddziału LOESJE »

Powrót na górę