JOK Jarocin

"SWINGUJĄCA WIELKOPOLSKA" w Jarocinie. Dzisiejszego wieczoru w pięknej scenerii naszego ogrodu zabrzmiały niezapomniane standardy lat 20-tych i 30-tych. »

Tematem naszych jest podróż w czasie. Poznaliśmy najbardziej popularne gatunki dinozaurów oraz odwiedziliśmy Zaurolandię w Rogowie. Poznaliśmy również czasy, w których żyli ludzi pierwotni i wykorzystaliśmy ją w praktyce. »

Projekt Streetworking po godzinach to kolejna, jarocińska edycja festiwalu Siedmiu Aniołów - zainicjowana w naszym mieście przez ojca Cordiana Szwarca. »

Miejski Dzień Dziecka przyciągnął na polanę przed Pałacem Radolińskich tłumy - nasza biblioteka też miała swój udział. »

Co to jest LOESJE, jak tworzy się hasła i czemu służy ta inicjatywa dowiedzieli się młodzi mieszkańcy Jarocina podczas warsztatów z Emilią Skibą z polskiego oddziału LOESJE »

Grupa bibliotekarzy, czytelników, sympatyków i samorządowców z Zagórowa odwiedziła naszą bibliotekę. Tydzień Bibliotek sprzyja wymianie doświadczeń i dobrych praktyk. »

W sobotę w JOK-u powiało świętami, a wszystko za sprawą warsztatów szycia wielkanocnych ozdób. Przybyłe na zajęcia panie, przeważnie wspólnie z towarzyszącymi im dziećmi, wykonały kolorowe zawieszki kurki. »

Przedostatnie zajęcia kulinarne dla seniorów były efektem współpracy JOK Jarocin i Filii nr 5. Świętowaliśmy wspólnie Międzynarodowy Dzień Szpinaku. Na talerzach było więc zielono. Uczestnicy grupy kulinarnej obejrzeli prezentację na temat szpinaku. »

Cóż to były za urodziny! Ponad 200 mieszkańców bawiło się w niedzielny wieczór w JOK Jarocin na urodzinach Zbigniewa Ostroróg-Gorzeńskiego - dowódcy jarocińskich powstańców wielkopolskich. »

Powrót na górę