Biblioteka

Dziś moc atrakcji na rynku. Za oknem eko-festyn a w bibliotece „Pod Ratuszem” uczymy się o bezpieczeństwie podczas wakacji. »

"Misie" z Niepublicznego Przedszkola w Bachorzewie poleciały z nami na wyspę magicznych kolorowanek. Ożywione postacie z obrazków wykonywały różne magiczne sztuczki dzięki aplikacji Quiver. »

Miejski Dzień Dziecka przyciągnął na polanę przed Pałacem Radolińskich tłumy - nasza biblioteka też miała swój udział. »

Co to jest LOESJE, jak tworzy się hasła i czemu służy ta inicjatywa dowiedzieli się młodzi mieszkańcy Jarocina podczas warsztatów z Emilią Skibą z polskiego oddziału LOESJE »

Czytając "Stancje" Wioletty Grzegorzewskiej - majową lekturę DKK, wracamy do lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Bohaterka, Wioletta, rozpoczyna studia w Częstochowie i z powodu braku miejsca w akademiku wędruje po stancjach. »

Maja Kłodawska - vlogerka prowadząca blog książkowy na YouTube, promujący literaturę dla młodzieży, odwiedziła Jarocin. »

W ramach Tygodnia Bibliotek w filii nr 1 odbyły się zajęcia dotyczące genealogii - "Zasadź drzewo w Internecie". »

Mimo niezbyt sprzyjającej pogody uczestnicy naszego rajdu stawili się tłumnie na miejscu startu przy Szkole Podstawowej nr 4 w Jarocinie, skąd wszyscy wyruszyli w kierunku Dobrzycy. »

Podczas kwietniowego spotkania Klubu e-Seniora poznawaliśmy tajemnice Dysku Google. To ważne narzędzie przydaje się zwłaszcza, gdy mamy przepełnione zdjęciami i filmikami smartfony! »

Powrót na górę