Biblioteka

W warsztatach reporterskich w Oddziale dla Dzieci brali udział czytelnicy biblioteki. Spotkanie odbyło się w ramach projektu "Legendoczytacze na szlaku". »

W ramach projektu "Legendoczytacze na szlaku" Oddział dla Dzieci odwiedzili uczniowie z klasy III Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie. Podczas warsztatów dzieci poznały zasady tworzenia teatrzyku Kamishibai. »

Miejski Dzień Dziecka przyciągnął na polanę przed Pałacem Radolińskich tłumy - nasza biblioteka też miała swój udział. »

Małgorzata Strękowska-Zaremba, autorka znanych i poczytynych książek dla dzieci, odwiedziła Jarocin. »

W sobotni poranek odbyło się trzecie rodzinne spotkanie, na którym można było uszyć w czytelni tulipany , a w Oddziale dla Dzieci wykonać laurkę z okazji Dnia Mamy lub zagrać w ekologiczną grę. »

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Jaś i Małgosia" zapoznano z książką obrazkową Iwony Chmielewskiej "W kieszonce". »

Na grupach zabawowych królowała książka. Dzieci zapoznały się z różnymi ich rodzajami: teatrem cieni, pachnącymi owocami i czekoladą, grającymi oraz książkami zabawkami. »

Biblioteka to miejsce w którym można się super bawić. O tym przekonały się przedszkolaki z Przedszkola” Marcinek”, które w piątek gościły w bibliotece. Na początku zapoznano dzieci z biblioteką i pracą bibliotekarza. »

Powrót na górę