Biblioteka

W zimny poranek do biblioteki w parku przybyły wesołe Plastusie z Niepublicznego Przedszkola Marcinek w Jarocinie. Dzieci uczestniczyły w świątecznych zajęciach. »

Uczniowie z klasy II Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Jarocinie odwiedzili bibliotekę w parku biorąc udział w zajęciach wielkanocnych. »

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola Marcinek Oddział "Myszek" uczestniczyły w świątecznych zajęciach. Wysłuchały bajki Urszuli Kozłowskiej "Wielkanocny kurczaczek". Po przeczytanej bajeczce , poszukiwały pisanek - niespodzianek, na których mieli wskazówki co należy wykonać. »

Krasnale z Niepublicznego Przedszkola "Marcinek" zostały wprowadzone w klimat świąt Wielkanocnych. Dzieci wysłuchały bajeczki Urszuli Kozłowskiej "Wielkanocny Zajączek". »

Na grupach zabawowych królowały kolorowe piłki. Na początku rodzice ze swoimi pociechami obejrzały teatrzyk kamishibai pt. "Piłka" Doroty Gellner. »

Uczniowie z klasy I Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie wzięli udział w wiosennych zajęciach. Na początku zapoznali się z księgozbiorem oraz regulaminem biblioteki. »

Powrót na górę