Biblioteka

Zakończyliśmy szkolny program czytelniczy realizowany we współpracy z naszą biblioteką, "Frazeologizmy kulturowe na co dzień". »

W piątkowe popołudnie, wyruszyliśmy na rajd z klasą VI b, wraz z wychowawcą. Trasa rajdu przebiegała śladami Niezapomnianego Krzyża, z legendy pod tym samym tytułem. »

Dziś rano do filii nr 3 przyleciały niespodziewanie... małe pszczółki z przedszkola "Bajeczka". Dzieci przyszły obejrzeć bibliotekę. »

Jutro Dzień Mamy. Z tej okazji w filii nr 3 odbyły się zajęcia z decoupage'u, dla klasy I c. »

"Izabela Czartoryska - wielka kolekcjonerka" czyli Dama, dziewucha, dziewczyna... w spódnicy". Nietypowa lekcja historii o niezwykłej kobiecie w Roku Praw Kobiet - zajęcia biblioteczne i warsztaty plastyczne dla chętnych uczniów podczas przerw Tydzień Bibliotek za nami. »

To łączna kwota jaką otrzymała jarocińska biblioteka na działania animacyjne, kulturalne i edukacyjne w ramach programu "Partnerstwo dla książki" w ramach programów grantowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. »

W poniedziałkowe przedpołudnie filię nr 3 odwiedziła grupa "Biedronek" z przedszkola "Promyczek". Dzieci chciały zobaczyć jak wygląda biblioteka i przy okazji pooglądać książeczki. »

Powrót na górę