Biblioteka

Aktywni członkowie i sympatycy Stowarzyszenia na Rzecz Witaszyc oraz Klubu Dyskusyjnego dnia 29 marca spotkali się po raz kolejny, aby posłuchać i porozmawiać o bezpieczeństwie. »

W ramach Tygodnia z Internetem uczniowie klasy III a zostali zaproszeni do witaszyckiej biblioteki.
Na początek dzieci wysłuchały informacji o Internecie, co to jest selfie oraz jak poprawnie wykonać takie zdjęcie.
»

W witaszyckiej bibliotece trwa akcja "Przyjaciel Biblioteki" związana z promocją czytelnictwa wśród najmłodszych dzieci. Ma ona na celu rozbudzenie w maluchach zamiłowania do czytania. 6 i 7 marca bibliotekarka razem ze smokiem Obibokiem odwiedziła przedszkole. »

Aktywni członkowie i sympatycy Stowarzyszenia na Rzecz Witaszyc oraz Klubu Dyskusyjnego spotkali się 21 lutego, aby posłuchać i porozmawiać na temat wpływu trybu życia na zdrowie. »

Z okazji Światowego Dnia Kota do biblioteki w Witaszycach przyszła grupa przedszkolaków pod opieką pań Marzeny Zawisłej i Edyty Kral. »

14 lutego w bibliotece w Witaszycach odbyły się walentynkowe zajęcia dla grupy dzieci z miejscowego przedszkola. Po uważnym wysłuchaniu książeczki "Franklin i walentynki" rozmawialiśmy o jej treści. »

W poniedziałkowy poranek 11 lutego w witaszyckiej bibliotece odbyły się warsztaty tworzenia masek karnawałowych.
Na początku panie wybrały kolor i kształt maski.
»

W piątkowy wieczór 18 stycznia odbyło się już po raz dwudziesty kolędowanie, w którym udział wzięli mieszkańcy Witaszyc, członkowie i sympatycy Klubu Dyskusyjnego, uczestnicy zajęć projektowych Stowarzyszenia na Rzecz Witaszyc. »

W Bibliotecznej Krainie Niespodzianek nudzić się nie można! W filii w Witaszycach podczas pierwszego tygodnia ferii przygód nie brakowało. Stworzenie księgi z kolażami przedstawiającymi uczestniczki zapoczątkowało wspólne zabawy. »

W czwartkowe przedpołudnie grupa dziewczyn wybrała się na wędrówkę z nową aplikacją Legendoczytaczy na szlaku niepodległości. Wędrowaliśmy po Witaszycach poznając dzieje wsi. »

Powrót na górę