Biblioteka

Już po raz kolejny w tym roku w witaszyckiej bibliotece spotkały się panie na warsztatach. W środę, 14 marca powstały piękne palmy wielkanocne, które zostaną przekazane na cel charytatywny na niedzielny kiermasz. »

W środowe popołudnie - 7 marca zaprosiłyśmy dzieci do biblioteki. Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne pani bibliotekarka udała się do miejscowego przedszkola na zajęcia. »

Do świąt wielkanocnych jeszcze półtora miesiąca. Nie wyobrażamy świątecznego stołu bez ozdób. Już 14 lutego spotkały się w bibliotece panie na warsztatach i robiły karczochowego kurczaka. »

W filii w Witaszycach od poniedziałku trwają zajęcia. Dzieci wykonują prace plastyczne i świetnie się bawią. »

Jak wiadomo, przytulanie to samo zdrowie. Nie tylko wspomaga odporność organizmu, ale również zmniejsza ryzyko chorób serca oraz niweluje objawy stresu. »

Tradycyjne spotkanie z kolędami odbyło się 30 stycznia. Głośno i śpiewająco otworzyło rok 2018 w Dyskusyjnym Klubie w Witaszycach. »

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. »

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż. Uczestniczki projektu "Żyjmy zdrowiej panie i panowie" spotkały się po raz kolejny 20 grudnia w czytelni filii bibliotecznej w Witaszycach. »

Nie wyobrażamy sobie świąt bez lukrowanych pierników na choinkę. Uczestniczki projektu "Żyjmy zdrowiej panie i panowie" spotkały się 11 grudnia w czytelni filii bibliotecznej w Witaszycach. »

Jarocińska biblioteka najlepsza w Polsce i województwie wielkopolskim według rankingu bibliotek "Rzeczpospolitej" i Instytutu Książki. Wczoraj, 30 listopada, w Bibliotece Narodowej odbyła się uroczysta gala, podczas której dyrektor Agnieszka Borkiewicz odebrała obie, prestiżowe nagrody w imieniu burmistrza Jarocina Adama Pawlickiego i biblioteki. »

Powrót na górę