Biblioteka

Kolejne wakacyjne zajęcia dla dzieci z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni zorganizowane przez bibliotekę w Wilkowyi. W czwartek przedszkolaki poznały faunę i florę Egiptu. »

Biblioteka w Wilkowyi zorganizowała zajęcia wakacyjne dla dzieci z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. Tematem przewodnim był Egipt. »

Rajd rowerowy inny niż zwykle - ze względu na pandemię w tym roku proponujemy Wam dwa rowerowe dni 20 i 21 czerwca (sobota i niedziela) - jedziesz jak chcesz, z kim chcesz, bez zapisów. »

To już trzecia lekcja online w filii w Wilkowyi. Tym razem gościli u nas drugoklasiści z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni. »

W ramach Tygodnia Bibliotek z hasłem Zasmakuj w bibliotece w Bibliotece w Wilkowyi odbyło się drugie spotkanie z klasą III w wersji on-line. Po zjedzeniu ciasteczek (każdy swoich) przyszedł czas na gimnastykę z książką. »

Dzisiaj w bibliotece w Wilkowyi odbyła się pierwsza lekcja biblioteczna online. Wzięli w niej udział uczniowie klasy pierwszej z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni. »

Na piątkowym spotkaniu Klubu Seniorek w bibliotece w Wilkowyi panie obchodziły swoje święto. Przy kawie i słodkim poczęstunku wspominały pierwsze zajęcia. »

Powrót na górę