Biblioteka

Kolejne spotkanie Klubu Seniorek w bibliotece w Wilkowyi upłynęło pod znakiem darów jesieni. »

W ramach projektu "Legendoczytacze na szlaku niepodległości" we wtorek w bibliotece w Wilkowyi odbyły się warsztaty historyczne. »

W tym roku obchodzimy 100. rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego i 100.rocznicę Odzyskania Niepodległości. Szkoła w Wilkowyi nosi imię Powstańców Wielkopolskich, dlatego z tej okazji, do biblioteki w Wilkowyi została zaproszona autorka hymnu szkolnego pani Benedykta Świderska, emerytowana nauczycielka. »

Za nami pierwsze warsztaty dla pracowników bibliotek publicznych w powiecie jarocińskim - dziś poznaliśmy tajniki LOESJE czyli kreatywna praca z tekstem - efekty już wkrótce w naszych bibliotekach! »

W ramach współpracy ze szkołą Filia w Wilkowyi, w ostatni dzień pierwszego tygodnia wakacji, zorganizowała pieszą wycieczkę nad Lutynię dla dzieci z półkolonii szkolnych. »

W pierwszym tygodniu wakacji dzieci z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi po raz pierwszy spotkały się z teatrzykiem kamishibai. »

W czwartek na spotkaniu z bibliotekarkami dzieci z grupy zerowej z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni wysłuchały wierszy Ludmiły Mariańskiej o dmuchawcach. »

Powrót na górę