Aktualności

W środę, 13 grudnia 2017r., w Filii w Wilkowyi odbyła się lekcja biblioteczna "Boże Narodzenie dawniej i dziś" dla uczniów klasy VII. »

Dzisiaj Filię w Wilkowyi odwiedziły przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola w Wilkowyi. Pani bibliotekarka przeczytała im książeczkę pt. "Gwiazdka małego elfa". »

Jarocińska biblioteka najlepsza w Polsce i województwie wielkopolskim według rankingu bibliotek "Rzeczpospolitej" i Instytutu Książki. Wczoraj, 30 listopada, w Bibliotece Narodowej odbyła się uroczysta gala, podczas której dyrektor Agnieszka Borkiewicz odebrała obie, prestiżowe nagrody w imieniu burmistrza Jarocina Adama Pawlickiego i biblioteki. »

Ostatnie już w tym roku spotkanie Klubu Seniorek odbyło się w czwartek 7 grudnia. Panie w miłej atmosferze, przy kawie i cieście, wykonywały kartki świąteczne, które wyślą z życzeniami do swoich bliskich. »

Mikołajkowo było dziś w naszych bibliotekach. Panie bibliotekarki przygotowały książkowe niespodzianki, zakładki i słodkości. »

Sześciolatki z Niepublicznego Przedszkola w Wilkowyi świętowały w czwartek w bibliotece Światowy Dzień Pluszowego Misia. »

Bibliotekę w Wilkowyi odwiedziły przedszkolaki, 4-latki i grupa zerowa i dowiedziała się jakie duchy mieszkają w starych zamczyskach. »

Niesamowita lekcja biblioteczna miała miejsce w Bibliotece w Wilkowyi. Uczniowie klasy III i I tamtejszej szkoły podstawowej zostali zaproszeni do tropienia duchów w lokalnych legendach. »

Powrót na górę