Wielkanocne harce w Kamienicy Kultury. Tym razem gościliśmy uczniów kl. II ZS nr 5 w Jarocinie. Po czytaniu z bieganiem do świątecznych haseł była chwila na gimnastykę i życzenia w głuchym telefonie. Dzieci wykonały skaczącego zajączka i baranka. »

21 marca to nie tylko pierwszy Dzień Wiosny (i Dzień Wagarowicza). To także Światowy Dzień Poezji! Piękna pogoda sprzyja odświeżeniu wiedzy na temat rodzajów literackich i podziałów wierszy.
W zabawie inspirowanej utworem "Cebula" autorstwa Wisławy Szymborskiej - wiersz szukał "swojej pary".
»

Sezon wielkanocno-czytelniczy wystartował Szybkobiegacze z klasy pierwszej z Zespół Szkół w Witaszycach wysłuchali dziś opowiadania o obchodzeniu Świąt Wielkanocnych z serii "Przygody Fenka". »

Takie oto sympatyczne wielkanocne kury uszyte zostały na warsztatach z dziewczynami z Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Cerekwicy Nowej. Dziękujemy za miło i kreatywnie spędzony czas! »

Jak Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego - to w bibliotece! Na zajęciach przypomnieliśmy sobie postać Boguchwała, który stał się znany z tego, że pomagał żonie... »