Senior+

Takie oto cuda, pod okiem prowadzącej Justyny Zawieji, wykonywali w tym tygodniu uczestnicy zajęć kulinarnych w JOK Jarocin. Tematem przewodnim warsztatów był carving, więc grupa zaopatrzona w ostre nożyki z zapałem zabrała się do rzeźbienia w owocach i warzywach. »

Seniorzy mieli okazję zwiedzić Pałac Radolińskich przed rozpoczęciem remontu. Dyrektor Muzeum Regionalnego w Jarocinie opowiedział o historii Pałacu i jego mieszkańcach. Mieliśmy okazję zajrzeć m.in. do komnaty hrabiego, podziemi oraz tarasu widokowego. »

W sobotę gościliśmy Dzienny Dom Senior Wigor w Luboniu. »

Dzisiaj wspólnie ze Związkiem Emerytów Rencistów i Inwalidów zorganizowaliśmy uroczystość z okazji Światowego Dnia Inwalidy. »

Ponad 200 osób starszych i samotnych przybyło do JOK Jarocin na tradycyjne śniadanie wielkanocne »

W piątek obchodziliśmy jedno z pyszniejszych świąt w roku czyli Dzień Czekolady. W ramach tego święta, seniorzy podczas zajęć kulinarnych mogli przygotować czekoladowe babeczki. Na zajęciach zostały również wykonane babki wielkanocne. »

W naszym Dziennym Domu Seniorzy są aktywni nawet w soboty. W kwietniową sobotę odbyły się warsztaty z szydełkowania. »

Przedostatnie zajęcia kulinarne dla seniorów były efektem współpracy JOK Jarocin i Filii nr 5. Świętowaliśmy wspólnie Międzynarodowy Dzień Szpinaku. Na talerzach było więc zielono. Uczestnicy grupy kulinarnej obejrzeli prezentację na temat szpinaku. »

Uczestnicy Dziennego Domu Senior + zaczynają przygotowania do Świąt Wielkanocnych.
Jako pierwsza - grupa rękodzielnicza. Panie szyły kurki i gąski .
»

Z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn w JOK Jarocin odbył się słodki poczęstunek przy kawie. »

Powrót na górę