Biblioteka

W filii w Golinie odbyło się spotkanie Klubu Przyjaciół Biblioteki, którego tematem rozmów była książka Doroty Terakowskiej "W krainie kota". »

W Bibliotece w Golinie było kocio i walentynkowo a także wiosennie. Na początku było słowo czyli czytanie fragmentów książek. A potem zajęcia, nawet mimo braku prądu. »

W pierwszy dzień ferii Bibliotekę w Golinie odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola. Spotkaniu towarzyszyła książka "Marysia i psotny kotek". »

W Bibliotece w Golinie odbyła się lekcja biblioteczna na temat zawodów. Dzieci wysłuchały wiersza Tadeusza Kubiaka "Kim będę?" oraz fragmentu książki "Kim zostaniesz ? Wybierz sam!" Włodzimierza Ścisłowskiego »

O tym jak można bawić się zimą dowiedziały się dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Golinie, którzy odwiedzili tamtejszą bibliotekę »

W dniu 15 grudnia Bibliotekę w Golinie odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola. Przedszkolaki wysłuchały książkę N. Berkane "Marysia i Boże Narodzenie". »

Jarocińska biblioteka najlepsza w Polsce i województwie wielkopolskim według rankingu bibliotek "Rzeczpospolitej" i Instytutu Książki. Wczoraj, 30 listopada, w Bibliotece Narodowej odbyła się uroczysta gala, podczas której dyrektor Agnieszka Borkiewicz odebrała obie, prestiżowe nagrody w imieniu burmistrza Jarocina Adama Pawlickiego i biblioteki. »

W "Mikołajki " w filii odbyło się spotkanie Klubu Przyjaciół Biblioteki poświęcone najnowszej książce "Album snutki golińskiej". »

Powrót na górę