Z Panem Kleksem bawiły się też w filii w Golinie tamtejsze przedszkolaki! Były wiersze, piosenki z starszej adaptacji filmowej, kolorowanki i zabawa w robienie kleksów! »

W filii w Golinie dzieci bawiły się razem z Panem Kleksem. Były puzzle, kolorowanki i tworzenie walentynkowych serduszek z piegów. Dzieci mogły też pograć w planszówki! »

9 lutego przypada "Dzień Pizzy". Z tej okazji bibliotekę w Golinie odwiedziła klasa II. Uczniowie wysłuchali opowiadania pt. "Zuzia piecze pizzę". Poznały przepis na pizzę, a następnie tworzyły własną kompozycję smakową. Obiecały, że w czasie ferii w domu same upieką swoją ulubioną. W bibliotece wykonywały pizzę ale "papierową. »

Bibliotekę w Golinie odwiedziły dzieci ze "szkolnej zerówki". Wysłuchały opowiadania pt."Maks zimą". Następnie wyklejały zimowe czapki za pomocą małych, wydzieranych kolorowych papierków. Na koniec zajęć wszystkie dzieci otrzymały zakładki do książek. »

Aniołki z zerówki odwiedziły bibliotekę w Golinie. Dzieci wysłuchały opowieści "Boże Narodzenie" z serii "Przygody Fenka", a potem wykonywały witrażykowe aniołki »

Świątecznie już w Golinie. Panie z Klubu już w świątecznym nastroju po przeczytaniu i omówieniu książki Agnieszki Lis "Magiczny czas" »

Od dziś rozpoczynamy cykl głośnych MIKOŁAJKOWYCH CZYTANEK. W filii w Golinie czytała opowieść o "Wyręczonym Mikołaju" czytała Pani Starosta Lidia Czechak . Po czytaniu dzieci wyklejały portret świętego Mikołaja. »

Bibliotekę w Golinie odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola - grupa czterolatków. Przyszły na Święto Misia. Dzieci wysłuchały opowiadania Wiesława Drabika pod tym samym tytułem, a następnie wykonały kolorowe portrety misiów. »

Bibliotekę w Golinie odwiedziły dzieci ze szkolnej "zerówki". Świętowaliśmy "Dzień Kredki", który przypada 22 listopada. Dzieci wysłuchały opowiadania "Kicia Kocia w bibliotece", a następnie zabrały się za kredkowe szaleństwo. Punktem kulminacyjnym spotkania były zdjęcia w "Foto-budce". Na koniec zajęć wszystkie dzieci otrzymały cukierki. »

Ostatnia wizyta studyjna w tym roku w ramach #BLISKO. Byliśmy w bibliotece w Gostyniu, a ekipa naszego JOKu w gostyńskim odpowiedniku GOK Hutnik. »