Aktualności

Jarocińska biblioteka najlepsza w Polsce i województwie wielkopolskim według rankingu bibliotek "Rzeczpospolitej" i Instytutu Książki. Wczoraj, 30 listopada, w Bibliotece Narodowej odbyła się uroczysta gala, podczas której dyrektor Agnieszka Borkiewicz odebrała obie, prestiżowe nagrody w imieniu burmistrza Jarocina Adama Pawlickiego i biblioteki. »

W "Mikołajki " w filii odbyło się spotkanie Klubu Przyjaciół Biblioteki poświęcone najnowszej książce "Album snutki golińskiej". »

Mikołajkowo było dziś w naszych bibliotekach. Panie bibliotekarki przygotowały książkowe niespodzianki, zakładki i słodkości. »

Święto misia w filii w Golinie obchodzono już w czwartek. W ten szczególny dzień przyszły dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Golinie. »

Dzieci z klasy III a wysłuchały krótkiej pogadanki na temat odzyskania niepodległości przez Polskę. Celem spotkania było poszerzenie wiedzy na temat własnej ojczyzny. »

W poniedziałek w filii w Golinie odbyło się już halloweenowe spotkanie. Dziewczynki z aktywu bibliotecznego wykonywały "duchy" i "upiorne dynie". »

Ostatnie spotkanie uczestników projektu Legendoczytacze na szlaku upłynęło pod znakiem kodów. »

Powrót na górę